Skocz do zawartości
Forum

o co chodzi w tych świętach Wielkanocnych


Gość jpatryk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat Jestem praktykująca.Chodzę do kościoła mam religie ale tak naprawdę nie wiem o co się modlę.O to że Bóg zmartwychstał czy że my zmartwychstaniemy?Ja nie lubie swojego ciała.O co my się modlimy .Mam taki wenętrzny niepokój że umrę i wstanę z grobu jak zombi.Czy ktoś to rozumie.Wstydze się tak spytać mamy

.

Odnośnik do komentarza

To forum psychologiczne i najrozsądniej byłoby zapytać o to na forum religijnym, a jeszcze rozsądniej zapytać samego księdza.

8 minut temu, Gość jpatryk napisał:

O to że Bóg zmartwychstał czy że my zmartwychstaniemy?

Modlisz się o to czego pragniesz. Moze o to byś pokochała siebie taką jaka jesteś ? Jednak to są modlitwy niezależnie od święta, takie codzienne.  Teraz wspominany mękę Jezusa, jego drogę jaka przebył aby nas zbawić. Dziękujemy mu za to, prosimy o miłosierdzie.

11 minut temu, Gość jpatryk napisał:

Mam taki wenętrzny niepokój że umrę i wstanę z grobu jak zombi.Czy ktoś to rozumie

Zmartwychwstanie nasze to nie będzie zombi.... naoglądałaś się filmów ? W naszej wierze w ogóle nie chodzi o ciało, tylko o dusze. Jest takie pojęcie jak wskrzeszenie do życia wiecznego. Generalnie chodzi o to, że dusza po zmartwychwstaniu dostanie nowe ciało, nowe życie.... w Biblii napisano życie wieczne. Jednak są teorie, że to nowe ciało i nowe życie to nic innego jak reinkarnacja, którą kościół wyznawał do 553 roku. Dziś się tego w ten sposób nie tłumaczy, ale to byłoby wyjaśnienie życia wiecznego, bo rodzisz sie-umierasz i rodzisz w nowym ciele-umierasz- i tak wiecznie.

Dlatego uważam, że niepotrzebnie sobie zawracasz głowę takimi rozmyślaniami.

Skoro to jest forum psychologiczne to może przyczepię się tego:

22 minuty temu, Gość jpatryk napisał:

Ja nie lubie swojego ciała.

Dlaczego nie lubisz?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jak bylam mała było mi zimno w nocy i babcia położyła mi na brzuchu gorącą butelkę owiniętą w recznik, która pękła.Miałam przeczepianą skórę z pośladka.Nigdy nie założylam kostiumu.Jestem zwolniona z wfu.Już do tego przywykłam.Na buzi jestem ładna.Mam kolegów i koleżanki.

Odnośnik do komentarza

Ojoj.. Wiesz  brzuch - tam sa nasze emocje. Tak sie mowi, a fla kobiety to obszar nuezwykle wazny..

 

Napewno powinnas oddychac, nawet nie tyle przeponowo, co tak do brzucha, by oddech unosil Twoj brzuch. Cialo ma duza pamiec, i nie mam na mysly blizny, ale pamiec ciala o doznanym cierpieniu. Musisz duza lagodnoscia i miloscia otoczyc to miejsce.

A w kwestuach religijnych , to ts, tsk Javiola ma racje ?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...