Skocz do zawartości
Forum

Dziwny zapach moczu


Gość Elzoa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że nie ten dział ale może szybciej dostanę odpowiedź. Wybaczcie. Czasem się zdarza(nawet i kilka razy w miesiącu) , jak dziś, że czuję sie jakby dolna część cipki Napierała, jakby w środku było coś co chce wyjść a nie może i w dodatku jakby lekko zasysalo. Mocz idzie na krople, mam uczucie niepelnegp wypróżnienia i już któryś raz czuje zapach takiej jakby karmy psiej czy coś. Kiedys może bardziej podchodziło pod szynkę. Przy lekkim parciu jeszcze doszła krew z odbytu. Często to trwa nawet kilka godzin, z pół dnia. Ciężko mi cokolwiek robić w tym czasie, nastrój psychiczny też się pogarsza. Co sądzicie? 

Odnośnik do komentarza

A byłaś z tym u lekarza? Moze trzeba zrobić jakieś badania moczu, usg brzucha.

6 godzin temu, Gość Elzoa napisał:

dolna część cipki

Konkretnie pisz jak człowiek dorosły, bo w tym momencie to nawet lekarz nie będzie wiedział o co Ci chodzi ? Piszesz o cewce moczowej czy pochwie?

6 godzin temu, Gość Elzoa napisał:

mam uczucie niepelnegp wypróżnienia

Chodzi o mocz czy kał, bo już się pogubiłam (dalej piszesz, że krew z odbytu).

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Witaj, więc z tego co zrozumiała z twojego opisu to podkreśliłas bolesność, przykry zapach i trudności z wypróżnianiem (krew z odbytu i podczas oddawania moczu niemożnośc pełnego wypróżnienia ponieważ oddajesz mocz skąpo - napisałas że mocz idzie na krople). Myślę że powinnas się udac do urologa lub ginekologa. O badaniu zadecyduje lekarz. Myślę że dziwny zapach który się zmienia to może być jakiś stan zapalny, ale gdy oddajesz mocz  mocniej napierasz mięśniami brzucha i przy dalszym załatwianiu się równiez pojawia się krew z odbytu. Ja tak zrozumiałam. I krew może być kwestią pękania wrzodów, lub po prostu pękają ścianki przy mocnym napieraniu mięśni odbytu przy zalatwianiu się. Tylko lekarz może ci pomóc. Tutaj tylko możemy ci podpowiedzieć, ale nikt cię nie przebada. Lekarz przy takich objawach jest konieczny. Być może jeżeli to nie będzie kwestia dolnych partii ciała to lekarz może zalecić zrobienie RTG z kontrastem. Po takim badaniu jest widoczne czy jest problem z jelitami, jakimś zapaleniem lub czymkolwiek innym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...