Skocz do zawartości
Forum

Sennik..


Gość AldonaSenal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AldonaSenal

Dzień dobry. Przychodzę do Państwa z pewnym zapytaniem. Nie dawno śniła mi się śmierć mojej przyjaciółki, gdzie zginęła na moich oczach. Z ciekawości natknęłam sie w internecie na sennik. Przeczytałam, że jeśli śni się nam osoba bliska, oznacza to pogorszenie relacji z nią bądź całkowite ich zerwanie. Nie było nigdzie nic napisanego o przyjaciołach. Czy to jest możliwe, że taki sen może zwiastować zerwanie przyjaźni z moją przyjaciólką, którą wręcz kocham? Dogadujemy się, często spędzamy ze sobą czas, jest nam bardzo dobrze w naszym towarzystwie. Nie możliwe jest to, abyśmy tak nagle miały ze sobą zerwać przyjaźń.. Lecz ten sen, wprawił mnie w zakłopotanie. Nie do końca wiem czy przyjaciółka/przyjaciel kwalifikują się do tych ,,osób bliskich", których tworzy własna rodzina, matka ojciec brat babcia. Cały czas o tym myślę i naprawdę boję się o naszą przyjaźń, że faktycznie ten sen zwiastuje coś złego.. :(

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość AldonaSenal napisał:

Czy to jest możliwe, że taki sen może zwiastować zerwanie przyjaźni z moją przyjaciólką, którą wręcz kocham?

Traktuj sennik z przymrużeniem oka. Jak to mówią młodzi "zluzuj majty" i ciesz się życiem ?

Kiedyś przeprowadziłam eksperyment. Zapisywałam przez rok w dzienniczku każdy sen, jaki pamiętałam lub elementy snu, które zwróciły moją szczególną uwagę. Następnie zapisywałam co z tego tytułu wskazywał sennik. Potem liczyłam dni, tygodnie i m-ce aż się coś sprawdzi. Jeśli się nie mylę to mogło się coś zgodzić 2 razy w ciągu tego roku.... ale nie wiem czy to nie był zbieg okoliczności. Często objaśnienia snu mówiły, ze dobrobyt, że bogactwo... tak więc czekam i czekam i doczekać się nie mogę ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...