Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rejestracja medyczna program


Gość szukam-doradzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szukam-doradzicie?

Szukam oprogramowania do prywatnego punktu medycznego, z przeznaczeniem do zarządzania rejestracjami pacjentów. Fajnie, gdyby można było udostępnić pacjentom możliwość robienia rejestracji online.

Odnośnik do komentarza
Gość programista45

Ja polecam aplikację Medidesk, jest do zarządzania wszystkimi procesami rejestracyjnymi w placówce medycznej. Jej wdrożenie przełoży się na lepszą obsługę pacjentów, którzy wrócą oraz będą polecać nas dalej. Aplikacja ma wiele modułów, podczas wdrożenia dopasowywane są konkretne z nich. Kluczem jest integracja, lepszy obieg informacji oraz zbieranie danych, które wymagają analizy.

Odnośnik do komentarza

Niedawno zakupiłem oprogramowanie do kompleksowego zarządzania placówką medyczną Comarch NXT. W mojej opinii jest bardzo intuicyjny. Można łatwo wprowadzić historię pacjenta lub przejrzeć wyniki zleconych badań. Jest opcja rozszerzenia o dodatkowe moduły, jeśli potrzebujesz. Polecam, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Oprogramowanie do rejestracji medycznej to świetny sposób na śledzenie wizyt lekarskich i informacji zdrowotnych. Jest przyjazny dla użytkownika i pomaga utrzymać porządek. Dzięki oprogramowaniu do rejestracji medycznej możesz łatwo planować spotkania, śledzić informacje o stanie zdrowia i zarządzać lekami. Polecam Andersen do tego:  https://andersenlab.com/industries/media-and-entertainment/live-streaming

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...