Skocz do zawartości
Forum

Podniecenie a lęk


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jestem facetem w przedziale wiekowym 20-30 lat (szczegółowego wieku nie podam przez ochronę danych osobowych). Nie mam dziewczyny i jestem prawiczkiem. Jednak trochę czytałem o seksie. Mam swoją ulubioną fantazję.  Najogólniej marzę o tym, by kobieta trzymała moją głowę swoimi udami. Czasami gdy o tym myślę, to oczywiście skacze mi ciśnienie. Jednak zauważyłem, że podniecenie na myśl o tym jest bardzo podobne do stresu przed trudnym egzaminem. Nie mogę myśleć o czymkolwiek innym. Trudno mi jeść i na dodatek serce mi wali. Szczerze mówiąc nie znoszę tego stanu. Czasami nawet chcę, żebym w ogóle nie odczuwał podniecenia. Jest to dość uciążliwe. Nie wiem, czy to normalne.

Odnośnik do komentarza

To mi sie kojarzy z lekuem przed matka ?. To glowa miedzy udami to jak powrot do lona matki , a jednoczesnie lek przed nia. Bo czy ona przyjmie, i czy spelni oczekiwania, czy ukolysze....

Lek,panika bierze sie z konfliktu wewnetrznego pragnienie-obawa. Taki konflikt powoduje olbrzymie napuecie. Pragne kobiety i sie jej obawiam.

W seksie mozna sie zatracic, wiec to jak lek przed smiercia ?

Ta matka to tez rzezywistosc i egzaminy ktore przed nami wstawia. Matka daje, karmi, ale i wymaga..

 

No temat na 3tomy elaboratu...

Odnośnik do komentarza
Gość Anonymous

Faktycznie najbardziej w tym trzymaniu głowy między udami kobiety podnieca mnie to, że jestem schowany w jej miękkim ciele. Że czuję się tam bezpiecznie. Na przykład dlatego lubię kobiety wysokie o szerokich udach. Po prostu między nimi czuł bym się dobrze. Nawet w sumie interesują mnie kobiety, które z jednej strony są niezależne, a z drugiej strony opiekuńcze. W seksie nawet nie zależy mi na moim orgazmie, jak na tym, że mogę się schować w kobiecie. Że ona jest moją bezpieczną przystanią. Niestety nie znalazłem jeszcze takiej kobiety. Wszystkie oczekują, że to ja będę tym oparciem i tym dominującym. Często zaczyna mnie to męczyć. Na tyle, że wkurza mnie to, że w ogóle potrzebuję kobiety. Wolałbym nie mieć tych potrzeb. Skupić się wyłącznie na karierze i tak przeżyć swoje życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...