Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Swingers


Gość majkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkaaa

Cześć, zastanawiam się z mężem, żeby urozmaicić życie seksualne, może się spotkać, zobaczyć z innymi parami, ale nie chcemy od razu wchodzić „na bogato”, tylko zobaczyć, jak to wszystko wygląda. Gdzie w Warszawie można kombinować z czymś takim?

Odnośnik do komentarza

Byłam na klasycznym swingers party w https://www.lava-club.pl/, jeszcze jako początkująca jakiś czas temu, w roli bardziej obserwatora z ówczesnym chłopakiem. Miło wspominam, chociaż trochę inaczej sobie wyobrażałam. Imprezy wyłącznie dla par organizują, więc można nawet porozmawiać, poznać różnorodne potrzeby, jakoś się dogadać. Czasami chemia jest od razu, a czasami trzeba trochę się dopasować, ale ogólnie to polecam.

Odnośnik do komentarza

My z żoną braliśmy już kilkanaście razy udział w takich układach jak widzę że mężczyzna z drógiej pary jest dobrze obdażony biorę tabletki Prosent 600 choć mam mniejszego penisa za to wytrysk po tych tabletkach jest naprawdę obfity do tego nie opada i można dalej jechać. Kobiety bardziej na to zwracają uwagę niż na wielkość członka a warto zauważyć że lepiej jak mężczyźni nie odbiegają od siebie bardzo fizycznie żeby nie było gorszego ciężko jednak dobrać się odpowiednio i tak bywa

 

Odnośnik do komentarza

z zona bylismy w takim klubie w londynie bylo wiedziale ze zona miala bujne zycie erotyczne wczesnie i duzy temperament jest ladna blondynka to zaraz podrywali ja ciemni panowie widziale ze jak tanczyli choc w sali bylo ciemno to ja macali a ona dotykala ich krocza .wiedzielismy ze moze do tego dojsc i jak bedzie chciala to posunie sie dalej przyszli do naszego stolika a loze sa oddzielone parawanami i byly wygodne kanapy widzialek jak koles na moich oczach lizal jej cipe a ona obiagala drugiemu pierwszy raz widziale tak duzego penisa ze ledwo mogla go wziac do ust.Pierwszy raz widzialem jam moja patrycja jest ruchana i tak mocnojuz po 5 min miala taki orgazm ze cala sie trzesla ze na tak nigdy nie miala

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...