Skocz do zawartości
Forum

Matce przeszkadza że chodzę w stringach po domu


Gość KasiaGość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KasiaGość

Od dziecka chodzilam po domu nago, nigdy nikomu to nie przeszkadzało. Jak miałam 13 lat zaczęłam nosić bieliznę po domu albo same majtki bez biustonosza. Jedynie ojciec się dziwnie patrzył i czasami mnie złapał za tyłek albo jak siedzieliśmy obok siebie to za cycki. Teraz mam 15 lat i od niedawna zaczęłam nosić stringi po domu bez biustonosza. Ostatnio matka do mnie sapała żebym coś ubrała chociaż nigdy jej to nie przeszkadzało. Ojcu nie przeszkadzają moje stringi a nawet sam powiedział że mogę chodzić bez niczego. 

Czemu nagle matce zaczęło to przeszkadzać?

Odnośnik do komentarza

Nie dowierzam, że to autentyczna historia, bo wieje pedofilią rodzinną. Która matka by pozwoliła chodzić nago do 13-go r.ż i z gołymi piersiami do 15-go? To już kolejna historia na tym forum z podobnym podtekstem.... ktoś był molestowany to powinien iść na policję i na terapię. Ktoś ma pedofilskie skłonności to niech się nie ujawnia, bo po IP można dziś każdego znaleźć.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...