Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak wyleczyć trądzik lat 21


Gość Aaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jest specjalna linia kosmetyków Solverx przeznaczona do skóry atopowej więc warto na nią spojrzeć, mają dobre składy, olejki itd. Sama używałam od nich żelu do mycia twarzy i w końcu moja skóra nie była przesuszona i ściągnięta 

Odnośnik do komentarza

Hej, też miałam problem z trądzikiem, nie miałam żadnego pomysłu jak się go pozbyć, lecz znajoma poleciła mi - https://tinyurl.com/Derminaxx , po zrobieniu 6cio-miesięcznej kuracji pozbyłam się trądziku, lecz wiadomo ważna jest też dieta i zdrowy tryb życia (sport, aktywność fizyczna), ja również do tego się zastosowałam, nie tylko do samego preparatu, lecz jeśli ci pomoże, daj znać!, pozdrawiam i powodzenia, wszystko jest do naprawienia ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2020 o 05:08, Gość Aaaa napisał:

...

Omega3,A,B6 i mniej B2

...

 

Kwasy omega m. in. omega 3 obecne w diecie znacząco pomogą zwalczać stany zapalne na skórze np. wokół pryszczy, ropni itd. To przyspiesza autoregenerację. Można też zamiast zwykłego mydła zastosować mydło z nanosrebrem. Cząsteczki srebra przyspieszą pozbycie się drobnoustrojów z powierzchni zaatakowanej trądzikiem skóry. Natomiast, trafnie podsumowałeś, żaden z tym środków, i innych wymienionych, nie jest panaceum, które sprawi, że trądzik zniknie. Jest zjawisko o bardzo złożonych przyczynach. Można jest w pewnym stopniu regulować przede wszystkim za pomocą diety oraz higieny. Ale też nie bez wpływu jest środowisko, w którym przebywamy. Temat na grubą książkę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...