Skocz do zawartości
Forum

Zakochałem się w fikcyjnej postaci.


Gość Edi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio mam problem, gdyż można powiedziec, że "zakochałem" się w fikcyjnej postaci, a dokładnie w Meave z Sex Education, nie mogę przestać myśleć o niej i serialu, gnębi mnie to dokładnie od 2dni, nie mogę się na niczym skupić, czy to normalne? Da się jakoś wyleczyć ? Mam zaniedlugo egzaminy i muszę się jakość na nie nauczyć, a niestety na dany moment jest to nie możliwe, dodam że czekam na nową część serialu i mnie to irytuje że pojawi się ona za prawie rok ;/

Odnośnik do komentarza

Dodam, że często wyobrażam sobie życie z tą postacią, jak i patrzę na jej zdjęcia z instagramu, mam też tzw "motyle w brzuchu" i płytki oddech, i często boli mnie to że nie mam takiego życia jak osoby z serialu lub nie mogę być z tą osobą

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno, miałem tak kilka razy jak byłem mniejszy, ale nigdy nie czułem takiego bólu, co radzicie? Znaleźć inny serial lepszy dzięki któremu o niej zapomnę, lub jakąś pasję ? Totalnie moje aktualne pasje odpadaja, nawet przy nich często o niej myślę ;cc

Odnośnik do komentarza

Jako mi nikt nie pomógł tu, trochę sytuacja zmieniła się w godzinę zacząłem myśleć o przyszłości, pracy, nauce nowych znajomych, o moich pasjach jak i nowych serialach i powiem szczerze, że mi to mega pomogło, aktualnie to powoli przechodzi czuję się lepiej, mam nadzieję że to nie powróci, bo naprawdę ciężko z tym zyc, ci co macie taką sytuację nie dajcie się! Wkoncu spotkacie kogoś w realnym życiu a nie osobę z filmj, zacznijcie myśleć o tym co ja co chce zacząć robić, marzenia, wszystkie dawne chwilę z rodziną "kolegami", które nas budują, najwidoczniej widać byłem tylko zauroczony staram się o niej już nie myśleć jako kobiecie idealnej i bez wad, to bardziej pomaga, staram się nie oglądać 2 razu sex education, czekam na nowy sezon , już nie czytam o tym serialu, postanowiłem że zacznę się uczyć by mieć dobre oceny i żyć spokojnie bez większych problemów, wolę żyć bez kolegów w realu niż żyć z nimi z świadomością że są strasznie fałszywi 

Poznałem parę osób w internecie już 2 lata temu nadal mam kontakt gramy razem często, mogę im wsyzstko powiedzieć nie wyśmieją mnie, czasami internet mega pomaga, powodzenia innym osobom z tym problem wierzę w Was mega!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...