Skocz do zawartości
Forum

Nie radzę sobie


Gość Ala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Od dwóch lat Nie mogę poradzić sobie z myślami o zdradzie którą zafundował mi narzeczony, dwa lata temu ja sama go zdradziłam ale nie poszłam ostatecznie z nikim do łóżka,  potem dowiedziałam się że on w odwecie miał kochankę za granica ale to już było konkretne ponieważ sypiali ze sobą oraz spędzali wspólny czas , Ja miałam skok w bok ale tylko raz potem urwalam kontakt przyznałam się narzeczonemu a on mi wybaczyl ale za granicą wciąż miał ta kochankę .  Ostatecznie wybaczylismy sobie i powiedział mi że żałuję i że tylko mnie kocha i naprawdę mu zależy a tamto było dlatego że czuł się źle po tym co ja zrobiłam teraz już minęły dwa lata a ja i tak codziennie o tym myślę jest mi przykro kiedy to pisze i chce wziąć się w garść bo kocham go i nie chce tracić rodziny ale jest mi cholernie ciężko z tym żyć że mimo wszystko ja zdradzajac nie poszłam do łóżka i nie spędzałam czasu w ciągu dnia z tym kolegą a on spędzał chodził na obiady na spacery itp czuje się bardzo źle.... co mam zrobić żeby już o tym nie myśleć żeby do mnie to nie wracalo. Codziennie od dwóch lat wraca to do mnie . Nie potrafię z tym żyć .  

Odnośnik do komentarza

Skoro Cię to męczy to chyba nie ma sensu tkwić w takim związku. Co zrobić by nie myśleć? Moze nie nakręcać się. Wiem, ze łatwo się mówi, ale nie ma innego sposobu... albo rozejść się i zacząć życie od nowa bez siebie, zostawiając przeszłość za sobą, albo żyć normalnie. Moze to wszystko jest potwierdzenie, ze nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki.

Mówisz, że kochasz, ale czasem miłość to za mało by ze sobą być...

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...