Skocz do zawartości
Forum

rozmowa kwalifikacyjna czy mam szanse


Gość pola333

Rekomendowane odpowiedzi

witam w poniedziałek byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. poszło mi nawet dobrze. pytała mnie w razie czego ile bedzir musiała na mnie czekać, ile mam okres wypowiedzenia. ale nie wiem co myśleć i czekać.powiedziala że jak będą na mnie zdecydowanie to zadzwonią , ma jeszcze 2 osoby do rekrrozmów dzisiaj .minęło 4 dni od rozmowy nie wiem czy jest sens czekać? czy szukać dalej? co o tym myślicie ? może ktoś podobnie kiedyś usłyszał od rekrutora?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość pola333 napisał:

witam w poniedziałek byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. poszło mi nawet dobrze. pytała mnie w razie czego ile bedzir musiała na mnie czekać, ile mam okres wypowiedzenia. ale nie wiem co myśleć i czekać.powiedziala że jak będą na mnie zdecydowanie to zadzwonią , ma jeszcze 2 osoby do rekrrozmów dzisiaj .minęło 4 dni od rozmowy nie wiem czy jest sens czekać? czy szukać dalej? co o tym myślicie ? może ktoś podobnie kiedyś usłyszał od rekrutora?

rozmowy*, będzie*

Odnośnik do komentarza

Witaj Pola, nie wysyłaj cv tylko do jednej firmy. Wysyłaj zawsze do kilku. Nawet jak masz rozmowy z trzema firmami i ktos ci mówi że jak będą zdecydowani to zadzwonią to nie czekaj. Umawiaj się na kolejne rozmowy. Wybieraj te które się tobie opłacają. Oczywiście na tyle na ile masz doświadczenie. Ale aby je zwiększać i zarabiać, łączyć z nauką, to spróbuj wysyłać do róznych miejsc i umawiac się na spotkania z kilkoma pracodawcami na rozmowę. Zawsze jeżeli ktoś ciebie poprosi o odpowiedź natychmiastową czy podejmujesz pracę czy nie, możesz ze swojej strony poprosić o czas do namysłu, aby zdecydować czy pracodawca przedstawił dobre dla ciebie warunki. A w tym czasie możesz iść na kolejną rozmowę kwalifikacyjną. Jak sama widzisz wielu pracodawców przebiera w pracownikach, więc nie czekaj aż jedna osoba  łaskawie oddzwoni, tylko stwórz sobie wybór. Nie czekaj jeżeli przez 4 dni się nie odezwali. Wysyłaj dalej CV.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gość pola333 napisał:

powiedziala że jak będą na mnie zdecydowanie to zadzwonią

Stały tekst rekrutujących.

37 minut temu, Gość pola333 napisał:

minęło 4 dni od rozmowy nie wiem czy jest sens czekać? czy szukać dalej?

Nie czekać nigdy. Nie rezygnować z innych rozmów i szukać dalej.

38 minut temu, Gość pola333 napisał:

co o tym myślicie ?

Myślę, ze nie masz jeszcze doświadczenia w rozmowach kwalifikacyjnych. Zasada jest taka: szukać jak najwięcej, uparcie, konsekwentnie, ale nie robić sobie nigdy nadziei i nie żyć złudzeniami. Jeśli masz dostać jakąś pracę to dostaniesz ją bez względu na to czy po drodze przejdziesz kilka innych rozmów czy nie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2020 o 18:04, Javiolla napisał:

Stały tekst rekrutujących.

Nie czekać nigdy. Nie rezygnować z innych rozmów i szukać dalej.

Myślę, ze nie masz jeszcze doświadczenia w rozmowach kwalifikacyjnych. Zasada jest taka: szukać jak najwięcej, uparcie, konsekwentnie, ale nie robić sobie nigdy nadziei i nie żyć złudzeniami. Jeśli masz dostać jakąś pracę to dostaniesz ją bez względu na to czy po drodze przejdziesz kilka innych rozmów czy nie.

no racja w rozmowach kwalifikacyjnych mam  male doswiadczenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...