Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

badanie usg piersi Warszawa


Gość Andzelika822

Rekomendowane odpowiedzi

Samobadanie jest ważne, ale nie wystarczy. Co jakiś czas trzeba też udać się na profesjonalne badanie piersi do lekarza. Ja polecam udać się do Wilmedu na Wilanowie. Tam specjalizują się w profilaktyce chorób piersi. 

Odnośnik do komentarza

Zapytaj jeszcze o to jak możesz dbać o profilaktykę w domu, ja właśnie dostałam zalecenie by badać się co cykl w ten sam dzień, bo mam torbiel w piersi- niegroźną zmianę do obserwacji, kupiłam juz sobie rękawicę femi glove i badałam się nią, fajna sprawa no i przypomina o tym, że trzeba się sprawdzać

Odnośnik do komentarza

Usg piersi to bardzo ważne badanie, które powinna wykonywać regularnie każda kobieta. Dzięki temu istnieje możliwość szybkiej diagnozy oraz leczenia ewentualnych zmian nowotworowych. Jakiś czas temu przeprowadziłam się do Warszawy i również poszukiwałam odpowiedniego gabinetu. Ostatecznie zdecydowałam umówić się do tego centrum medycznego: https://rexmedica.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaS

Na Okopowej w Multimedzie jakoś na początku stycznia miałam badanie USG piersi. Płaciłam 220 zł. Polecam, bo wchodzi się na umówioną godzinę, bez żadnego czekania. Pani, która robiła mi badanie bardzo miła, delikatna. Wszystko w jak najlepszym porządku. 

Odnośnik do komentarza

Też byłam w Multimedzie, ale na innej ulicy. Na pewno uwagę zwraca jakość wyposażenia w przychodni, wszystko nowoczesne, wypasione i robiące różnicę. Z mojego punktu widzenia - trudno się o cokolwiek czepiać. Lubię, kiedy w takich miejscach faktycznie dbają o pacjenta i opracowują taki schemat działania, w którym nie ma się wątpliwości, nie irytuje się czekaniem, zawsze można liczyć na pomoc, podpowiedzi i sugestie. A tutaj tak właśnie to wyglądało. 

Odnośnik do komentarza

A ma znaczenie, do której placówki Multimedu w Wawie pójdę? Bo najbliżej mnie znajduje się przychodnia na Polnej. Poziom jest tak samo wysoki we wszystkich ich placówkach? Ktoś może napisać, jak jest na Polnej? Ktoś był tam w ostatnim czasie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...