Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

bezsenność po melatoninie


Gość Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kiedy tylko pamiętam mam kłopoty ze snem: nie udaje mi się zasnąć przed północą a w nocy kilkukrotnie się budzę i mam problem z ponownym zaśnięciem. W końcu zdecydowałam się na melatoninę - niestety efekt był taki że po dwóch godzinach snu obudziłam się i już nie mogłam zasnąć - cały dzień byłam ledwo przytomna. Czym mogła być wywołana taka reakcja? Dodam że wcześniej próbowałam różnych ziół - niestety chociaż uspokajały myśli że to nie pomagały w zaśnięciu ani nie ograniczały przebudzeń w nocy. Aktualnie z zakłóceniami snu poradziłam sobie z pomocą kołdry obciążeniowej ale nadal mam problem z zasypianiem. 

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście jestem przeciwnikiem stosowania zbędnych tabletek, choć kiedyś jadłam ich bardzo dużo to moje nastawienie zmieniło się bardzo odkąd wykryto że przez moją działkę i pół mojego domu płynie żyła wodna. Dowiedziałam się że to ona może mieć wpływ na złe samopoczucie, bezsenność i bóle głowy, kupiłam odpromiennik aktywny i rozproszył płynącą żyłę i teraz w końcu czuję się prawie że dobrze, dzięki niemu, czasami nie spodziewamy się że coś czego nie widzimy może mieć na nas negatywny wpływ. Pozdrawiam i życzę zdrówka

Odnośnik do komentarza

...olej CBD coraz częściej stosuje się jako skuteczny i przede wszystkim bezpieczny lek na bezsenność, ponieważ ma stosunkowo niewiele zagrożeń w porównaniu z wieloma innymi metodami jej leczenia. Nie uzależnia i ma praktycznie znikome ryzyko przedawkowania w przeciwieństwie do tabletek nasennych. Przyswojony przez organizm olej CBD pomaga zrównoważyć nasz układ endokannabinoidowy regulujący różne procesy zachodzące w naszym organizmie, w tym także cykl snu. Zaaplikowany przed snem działa kojąco i uspokajająco ułatwiając zaśnięcie... https://canapharm.pl/blog/cbd-a-bezsennosc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...