Skocz do zawartości
Forum

Problemy psychiczne (tak mi się wydaje)


Gość KDM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 22lat od dziecka widziałem różne postacie i cienie na przykład mężczyzne ubranego na czarno który wywoływały bardzo duży strach. Oprócz tego co jakiś czas czuje dziwne zapachy ( wymiociny, papierosy i inne takie) które tak jakby za mną chodziły. W ostatnim czasie pojawiło się równiez pukanie do okna. Oprócz tego mam wrażenie, że każda osoba (nieznajoma) obok której przechodzę zaraz mnie wysmieje albo pobije. Również czuje duży niepokój patrząc przez okno czy też w ciemne miejsca ponieważ wydaje mi się, że zaraz ktoś (albo coś) wyskoczy i mnie zabije. Mam również problem z okazywaniem uczuc. Mam nadzieję,że ktoś mi podpowie co to może być i czy warto udac sie do psychologa.

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie, ze skoro masz tak od dziecka to nie mówiłeś o tym rodzicom? Na tym etapie to chyba warto udać się do psychiatry w pierwszej kolejności, a potem po diagnozie uznasz czy również do psychologa.

W ramach rozrywki i relaksu możesz przeczytać książkę pt. "Jak mniej myśleć" dla nadwydajnych mentalnie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...