Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Komputer cyklu


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Gość Marysia napisał:

Nie wypowiem się na temat komputerów cykli, ale mam za to tester owulacyjny, który też z powodzeniem wyznacza dni płodne. To jest tester ze śliny Afrodyta. Mały, poręczny i niedrogi, więc same zalety :)

Ja podobnie mam tester Afrodyta przyznaję, że dobry to był zakup.

Odnośnik do komentarza

Nie, ja akurat nie korzystałam, nie miałam takiej potrzeby. Moje cykle były idealnie regularne, pewnie też przez to że brałam antykoncepcje (tabletki belara) i po tym jak je odstawiłam to dwa miesiące i już byłam w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

A ja zakupiłem dla żony CYCLOTEST MYWAY nowej generacji sugerując się pozytywnymi opiniami na jego temat.

Mamy jedno dziecko i nie planujemy już powiększania rodziny. Antykoncepcja hormonalna wywołuje złe samopoczucie. W związku z powyższym wybór padł na komputer cyklu.

Po dobrych 6 miesiącach użytkowania wskazuje on jako dni niepłodne tylko i wyłącznie te, w trakcie trwania miesiączki.

Wszystkie pozostałe wyświetlane są jako płodne.

Dodam, że pomiaru temperatury żona dokonuje zawsze o tej samej porze, z maksymalnym odchyleniem jednogodzinnym i nie pracuje na zmiany, czyli codziennie ten sam rytm dnia.

Odnośnik do komentarza
Gość marysia88

Bez komputerów dzisiaj nie idzie funkcjonować, bo wszystko opiera się na nich. Dlatego tak ogromnym zainteresowaniem cieszą się chociażby obsługa it wrocław I, ponieważ wsparcie takich specjalistów jest bardzo potrzebne na każdym aspekcie. Tutaj warto wyróżnić przykładowo IT Business Consulting Experts, która ma ogromną wiedzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...