Skocz do zawartości
Forum

Moja zmienność mnie wykańcza! Co mi dolega?


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem 21letnią studentką.Odkąd pamiętam, moje nastroje zmieniały się jak "za pstryknięciem palców". Już jako dziecko ze śmiechu mogłam w zaledwie kilka sekund przejść w atak płaczu, histerii, zdenerwowania. Łatwo jest mnie zdenetwować, czuję wtedy jakby mnie "paliło" od środka z nerwów. Przeszłam sporo w życiu, mama nie była zbytnio nigdy zainteresowana moją osobą, tata znalazł nową kobietę gdy miałam kilka lat. Nie myślę o tym, po części się z tym pogodziłam. Jestem zdania iż kiedyś założę swoją rodzinę, której dam ogrom miłości. Ale do rzeczy. Martwi mnie iż (bez większej zmiany w życiu osobistym) od około roku zmienność nastrojów pogłębiła się. Potrafię 2 dni być w "manii" nie wiem czy mogę tak to nazywać. Chciałabym robić wszystko, nie boje się niczego, "ryzykuję", potrafię wziąć kredyt i nawet nie wiem po co. Następnie kilka dni mam stany jakby depresyjne - czuję się pusta w środku, ogromne wyobcowanie, niezrozumienie...Boję się odrzucenia innych, czuję że nie pasuję do tego świata, nic nie ma sensu. I tak na zmianę, kilka dni najweselsza i najodważniejsza, następnie kilka dni chodzę "bez życia" po prostu egzystuję. Są też stany pośrednie, czyli z reguły normalny dzień z lekkimi napadami tryskającej energii albo nagłego smutku, ale chwilowe. CO MI DOLEGA? Męczy mnie i bliskich ta zmiana nastrojów, nigdy nie wiadomo na jaki dzień trafią oni i ja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...