Skocz do zawartości
Forum

Kolega kopiuje mój styl


Gość wedrovvv

Rekomendowane odpowiedzi

Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam.Znamy się 3 lata i jesteśmy w podobnym wieku.Owszem, koleżanki w wieku nastoletnim cos kopiowały ode mnie ale on jest chłopakiem. Może nie kopiuje stylu ubierania, bo przecież nie załozy sukienki, ale ja np. miałam do niedawna styl taki trochę niedbały, luzaka. Ostatnio zaczęłam o siebie bardzo dbać. On wczesniej też był taki niezadbany, teraz zaczął o siebie mocno dbac . Kupił sobie męskie japonki tuż po tym jak ja kupiłam damskie, ja nosiłam pierscien czystosci to on też, ja kupiłam sobie łancuszek to on tez podobny tylko meski itd.Skopiował moj styl mówienia,różne zwroty,reakcje. Poza tym w  różnych sytuacjach życiowych reaguje jak ja,skopiował jakby mój  charakter, sposób bycia i na bieżąco za tym podąża bo jak wiadomo, dziewczyna czesto zmienia zdanie ?

Mamy szarpany kontakt, ostatnio próbowałam zacząć rozmowę na ten temat, ale udał że nie wie o co chodzi.Jestem indywidualistką, w gronie naszych znajomych czy krewnych nie ma kogos tak podobnego do mnie, poza tym wymyslam wiele gestow itd.i on to kopiuje PO MNIE. nie przede mna czy cos. Kiedy powiedzialam,ze chyba na dobre zerwiemy kontakt, powiedział że się zabije z rozpaczy. Co wy o tym sądzicie? Czy to jakieś zakochanie juz?Oby nie, ale badzcie szczerzy. bede wdzieczna:)):*

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Javiolla napisał:

Chłopak jest chory. Powinien iść do psychiatry i to szybko. On nie ma własnego Ja, zatracił się dla Ciebie. Jemu się pewnie wydaje, że się zakochał.

Nie szarzowalbym takimi smialymi stwierdzeniami 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość 0bio napisał:

Nie szarzowalbym takimi smialymi stwierdzeniami 

Jeśli to prawda co autorka pisze i historia nie ma drugiego dna, to nie jest normalne zachowanie. Moim zdaniem chłopakowi coś dolega - ewidentnie. Słowo "chory" nie jest obraźliwe więc moim zdaniem to nie szarżowanie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...