Skocz do zawartości
Forum

Polacy są obrzydliwi, serio.


Gość gossc

Rekomendowane odpowiedzi

Zjeździłam pół Europy i nigdzie nie widziałam takich facetów.

Higiena na bakier - to jest jedno

Dwa - obleśny wygląd a do tego są zwykle niscy, nieumięśnieni

W łóżku egoiści, nie znają się na niczym, małe sprzęty

Zimni, nie potrafią się zakochać, zachwycić, traktować kobiety z szacunkiem, wyrachowani - wiążą się dla korzyści

W dodatku są biedni. A wiadomo-jak facet jest beznadziejny to tylko kasa go ratuje.Tutaj nawet tego nie ma.

Czasami się komuś pofarci i ma jakąś jedną cechę - jak mój były dużego kut/asa ale to tyle.Brudas, nieudacznik,małpia morda.

Z Polakiem się nie poromansuje bo on tego nie umie ani nie ma nawet warunków. Najmniej atrakcyjny naród na swiecie. Jak dobrze ze jestem Francuzką:) 

Odnośnik do komentarza

jesteś Francuzką polskiego pochodzenia....nie ładnie tak o rodakach pisać     ?

myslalem ze pociagniesz temat szkoda ze zamilklas, pewnie nie trafie juz na ta stronke ...nie poznam odpowiedzi .francuzeczki....ehh szkoda...jesli zechcesz to zapraszam do konwersacji na  daras37@gmail.com...do poczytania 

Odnośnik do komentarza

Witaj gossc,
wspaniale że zjeździłaś pół Europy, kolejne pół jeszcze czeka i cała reszta świata.
Co do mężczyzn, a konkretnie Polaków to uważam że strasznie cie skrzywdził jakiś facet cyt.: "Czasami się komuś pofarci i ma jakąś jedną cechę - jak mój były dużego kut/asa ale to tyle.Brudas, nieudacznik,małpia morda.".
Brudas, nieudacznik z małpią mordą ale z nim byłaś. Jeżeli byłaś tylko dla tej jednej cechy to warto się nad sobą zastanowić. I nad tym kogo do siebie przyciągasz bo najwyraźniej widzisz najgorsze cechy u Polskich mężczyzn, tylko w jakiej grupie szukasz faceta? W menelach bo tak z twojego opisu wynika. Gdybym miała powodzenie u takich meneli to wyjeżdżając za granicę gdziekolwiek też bym była zachwycona że uśmiechnął się do mnie jakiś umyty, zadbany mężczyzna który chce poflirtować. Czy to Francuz czy inny. W każdym kraju są brzydkie małpie mordy, zaniedbane i biedne którym sie nic nie chce. Dziwne że widzisz to tylko u Polaków. Ale moim zdaniem powołujesz się na wady tylko tego jednego jedynego twojego byłego z małpią mordą i jedną DUŻĄ cechą. W każdym razie o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 8.01.2020 o 21:51, Gość gość napisał:

szkoda że mierzysz wszystkich jedną miarą ?

Nie mierzę. Poznałam mnóstwo facetów i żaden nie spełnił oczekiwań niezależnie od wykształcenia i rejonu pochodzenia.

W dniu 8.01.2020 o 22:32, Gość daras napisał:

jesteś Francuzką polskiego pochodzenia....nie ładnie tak o rodakach pisać     ?

myslalem ze pociagniesz temat szkoda ze zamilklas, pewnie nie trafie juz na ta stronke ...nie poznam odpowiedzi .francuzeczki....ehh szkoda...jesli zechcesz to zapraszam do konwersacji na  daras37@gmail.com...do poczytania 

Nie mam polskiego pochodzenia.Moi rodzice są Francuzami czystej krwi, ale byłam na wymianie kulturowej w Polsce, studia w USA. Znam polski dobrze , angielski , włoski . Poza tym mam kogoś.

W dniu 10.01.2020 o 21:55, Javiolla napisał:

A w Islandii byłaś ? ?

Nie

W dniu 10.01.2020 o 23:01, Gość BógJestZły napisał:

Jak można być tak płytką, prymitywną istotą to nawet mi się w głowie nie mieści. Właśnie przez takie wpisy na necie znienawidziłem kobiety...

Prymitywna? Z tego co zdążyłam zauważyć to tacy są mężczyźni na całym świecie, ale w Polsce dodatkowo nie są atrakcyjni a mają wymagania.Zamiast truć się nienawiścią, weź te słowa do siebie i zrób coś ze sobą.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Witaj gossc,
wspaniale że zjeździłaś pół Europy, kolejne pół jeszcze czeka i cała reszta świata.
Co do mężczyzn, a konkretnie Polaków to uważam że strasznie cie skrzywdził jakiś facet cyt.: "Czasami się komuś pofarci i ma jakąś jedną cechę - jak mój były dużego kut/asa ale to tyle.Brudas, nieudacznik,małpia morda.".
Brudas, nieudacznik z małpią mordą ale z nim byłaś. Jeżeli byłaś tylko dla tej jednej cechy to warto się nad sobą zastanowić. I nad tym kogo do siebie przyciągasz bo najwyraźniej widzisz najgorsze cechy u Polskich mężczyzn, tylko w jakiej grupie szukasz faceta? W menelach bo tak z twojego opisu wynika. Gdybym miała powodzenie u takich meneli to wyjeżdżając za granicę gdziekolwiek też bym była zachwycona że uśmiechnął się do mnie jakiś umyty, zadbany mężczyzna który chce poflirtować. Czy to Francuz czy inny. W każdym kraju są brzydkie małpie mordy, zaniedbane i biedne którym sie nic nie chce. Dziwne że widzisz to tylko u Polaków. Ale moim zdaniem powołujesz się na wady tylko tego jednego jedynego twojego byłego z małpią mordą i jedną DUŻĄ cechą. W każdym razie o gustach się nie dyskutuje.

Witaj Loraine, w USA również byłam. Być może kiedyś spotkam naród mniej atrakcyjny, ale szczerze w to wątpie. Nawet w jakimś rankingu wyszło, że Polscy mężczyźni są na ostatnim miejscu pod względem atrakcyjności. Nawet Hindusi i Chinczycy ich wyprzedzili. Nikt mnie nie skrzywdził , ale moją przyjaciółkę Polkę owszem. Zauważyłam to z różnych stron - mi nadskakiwali, bo byłam dla nich atrakcyjna .  Inne kobiety potrafili zbesztać.Polek tak nie traktowali a ja nie należę do osób które cieszą się z dwulicowości i lubią chamstwo.

Powiem tak...w innych krajach beznadziejni faceci to rzadkość. Tutaj niestety proporcje są odwrotne. Mój partner jest Francuzem, ex był Polakiem bo dałam mu szansę nie patrząc na wygląd i zarobki.Myślałam,że jest dobrym człowiekiem ale tak naprawdę był zimnym egoistą, który tylko chcial się mną pochwalić. Nie był ze mną z uczucia, więc po co mi on ? Do czego potrzebny ?  Znałam mnóstwo Polaków, spotykałam się z dwoma w Warszawie ,obydwoje eleganccy na pozór. W domu syf,  majtki nie zmieniane od 2 tygodni itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Zniesmaczona123
W dniu 8.01.2020 o 21:33, Gość gossc napisał:

Tez sie ciesze, bo zostaliby mi Arabowie i opinia ku/rwy . To forum przypomina kafeterie teraz, pomyliłam się bo chciałam stulejarzom coś uswiadomić

Właśnie to pomyślałam, gdy przeczytałam ten temat. Poziom intelektualny tego wątku pasuje raczej tam, niż tu.

To jednak jest forum wyższych lotów niż kafeteria.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość gossc napisał:

 

Poznałam mnóstwo facetów i żaden nie spełnił oczekiwań niezależnie od wykształcenia i rejonu pochodzenia.

 

Nie

Moze masz zbyt wygórowane oczekiwania. Jesteś wykształcona, podróżujesz, znasz perfekcyjnie kilka języków.... dlatego oczekujesz... moze to są za niskie progi na Twoje nogi? Nie pomyślałaś, że to moze Ty masz problem z wymaganiami, a nie polscy faceci z czymkolwiek?

Poleć na Islandię, pobądź tam kilka m-cy... może uznasz, że są inni bardziej obrzydliwi niż Polacy ? . Podobno angielscy mężczyźni są bardziej obleśni, bo bekają, pierdzą, drapią się po jądrach w miejscach publicznych. To jest obrzydliwe bardziej niż brak wykształcenia czy posiadanie mało kasy. Akurat te argumenty przemawiają za próżnością.

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość gossc napisał:

"Witaj Loraine, w USA również byłam. Być może kiedyś spotkam naród mniej atrakcyjny, ale szczerze w to wątpie. Nawet w jakimś rankingu wyszło, że Polscy mężczyźni są na ostatnim miejscu pod względem atrakcyjności. Nawet Hindusi i Chinczycy ich wyprzedzili. Nikt mnie nie skrzywdził , ale moją przyjaciółkę Polkę owszem. Zauważyłam to z różnych stron - mi nadskakiwali, bo byłam dla nich atrakcyjna .  Inne kobiety potrafili zbesztać.Polek tak nie traktowali a ja nie należę do osób które cieszą się z dwulicowości i lubią chamstwo.

Powiem tak...w innych krajach beznadziejni faceci to rzadkość. Tutaj niestety proporcje są odwrotne. Mój partner jest Francuzem, ex był Polakiem bo dałam mu szansę nie patrząc na wygląd i zarobki.Myślałam,że jest dobrym człowiekiem ale tak naprawdę był zimnym egoistą, który tylko chcial się mną pochwalić. Nie był ze mną z uczucia, więc po co mi on ? Do czego potrzebny ?  Znałam mnóstwo Polaków, spotykałam się z dwoma w Warszawie ,obydwoje eleganccy na pozór. W domu syf,  majtki nie zmieniane od 2 tygodni itd."

 

Witaj gossc,
fatalnie trafiłaś. Nie napisałaś ile masz lat ale uważam że bez względu na to każdy kiedys przeżył rozczarowanie. To bardzo fajne że miałaś możliwość bycia na wymianie w Polsce i poznanie naszego kraju. Mam nadzieję że ci się podobało (pomijając tych brzydkich i małpich mężczyzn ;). Oczywiście to twoje prawo aby mieć taką opinię o Polskich mężczyznach. Ja mam np. taką jak twoja opinię o Hiszpanach, Portugalczykach, Argentyńczykach i Anglikach. To dla mnie  kraje gdzie panują mężczyźni śmierdzący i zaniedbani, pijaki, zachowanie chamskie, stereotypowe, mizoginistyczne i co do higieny dokładnie uważam to samo co ty o Polskich facetach. Nie znam Francuzów, ale zapewne  twoje pochodzenie ma bardzo duży wpływ na to że właśnie wybrałaś na swojego partnera Francuza. Nie Amerykanina lub Włocha czy też mężczyznę z innego kraju w którym byłaś. Ważne żebyś była z nim szczęśliwa. Z Polakiem nie byłaś więc to normalne że jeżeli kobieta nie jest szczęśliwa z kimś, widzi w nim same wady, to po pewnym czasie związek się sypnie. Ja się nie opieram w tym wypadku na statystykach bo to co widzę, z kim mogę porozmawiać, przebywać jest ważniejsze niż opieranie się na słupkach poparcia dla danego człowieka, kraju, rasy. Uważam że to forum jest poważne i dla ludzi poważnych z problemami i tematami o których chcą dyskutować, potrzebują porady, opinii innych, często zrozumienia, anonimowo. Ale każdy jak widzisz może dodać swoją opinię, nawet jeżeli jest dobitna.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...