Skocz do zawartości
Forum

Przesladowania w pracy


Gość Amelia_8787

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amelia_8787

Hej
6 miesiecy temu zaczelam nowa prace. Od samego poczatku byla dziwna atmosfera wokol mnie. Jakies glupie teksty czy aluzje czy smiechy. W biurze jest 6 osob a 3 z nich do znajomi znajomkow. Pracuje dobrze wiec o to nikt nic nie moze sie czepiac. Stwierdzili za to ze nie jestem taka jak oni( taka wygadana). Ciagle slysze aluzje ze tu nie pasuje itp
Mam juz dosc. Co mam zrobic? Czy odejsc?

Odnośnik do komentarza

To juz zalezy od Ciebie. Odpowiedz sobie na pytanie czy wytrzymujesz w tej pracy? Czy na sama mysl o pojsciu robi Ci sie niedobrze? Czy moglabys w obecnej chwilii pozwolic sobie na rezygnację (musisz zalozyc ze od razu pracy nie znajdziesz) ? Jesli ta atmosfera jest juz na tyle nie do wytrzymania to zrzygnuj. Szkoda zycia na nerwy i stresy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Nie ma nic gorszego jak 'zła' atmosfera w pracy. Dla tego nie pracuję, zajmuję się biznesem. Ale do rzeczy, wiadomo że praca to stałe pieniądze na utrzymanie itp. Nie mniej jeśli ktoś szuka stałego pewnego dochodu, lub nawet dodatkowego to polecam naszą Polską firmę. Tu spokojnie możesz zarabiać przez lata. Praca dodatkowa jak i biznes, na umowę, wieloletnia. Bez żadnych kosztów czy wpłat. Firma Polska. Dla osób oraz firm. 4 dziedziny gospodarki do wyboru, w każdej możesz osiągać bardzo dobre dochody. W tym oferta dla osób budujących dom, korzystając z naszych rozwiązań możesz zaoszczędzić na budowie domu do 60 tys zł ? Dając innym te i inne korzyści zarabiasz. [ biznes możesz prowadzić w dowolnym kraju UE i poza nim ] Zapewnione wszelkie materiały informacyjne, webinary. Opis i kontakt tel. na stronie https://tuszybkakasa.pl.tl/Praca-od-zaraz-.-.htm    

Odnośnik do komentarza

wiem co czujesz jestem wpodobnej sytuacij wiecznie docinki, teksty seksualne . a kierowniczka to nic z tym nie chce robic udaje ze sie nic nie dziejej i ze ja jestem przewrazliwiona, docinki sa zwiazane z moim zyciem osobistym , wygladem i tez zachowaniem znaczy bardziej ze jestem inna niz oni . od brygadzisty tez kiedys uslyszalam zasugerowal mi bym sobie inna prace poszukala. widac mu przeszkadzam. chce zaczac nagrywac zobacze co z tego bedzie

Odnośnik do komentarza

wiem co czujesz jestem wpodobnej sytuacij wiecznie docinki, teksty seksualne . a kierowniczka to nic z tym nie chce robic udaje ze sie nic nie dziejej i ze ja jestem przewrazliwiona, docinki sa zwiazane z moim zyciem osobistym , wygladem i tez zachowaniem znaczy bardziej ze jestem inna niz oni . od brygadzisty tez kiedys uslyszalam zasugerowal mi bym sobie inna prace poszukala. widac mu przeszkadzam. chce zaczac nagrywac zobacze co z tego bedzie. docinki seksualne bym sobie po cipce czyms poszuralala albo penisa wziela do reki !!!

Odnośnik do komentarza
Gość Amelia_8787
37 minut temu, Gość lidlia napisał:

wiem co czujesz jestem wpodobnej sytuacij wiecznie docinki, teksty seksualne . a kierowniczka to nic z tym nie chce robic udaje ze sie nic nie dziejej i ze ja jestem przewrazliwiona, docinki sa zwiazane z moim zyciem osobistym , wygladem i tez zachowaniem znaczy bardziej ze jestem inna niz oni . od brygadzisty tez kiedys uslyszalam zasugerowal mi bym sobie inna prace poszukala. widac mu przeszkadzam. chce zaczac nagrywac zobacze co z tego bedzie. docinki seksualne bym sobie po cipce czyms poszuralala albo penisa wziela do reki !!!

Nie zamierzasz odejsc? Ja tak...

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gość Amelia_8787 napisał:

Nie zamierzasz odejsc? Ja tak...

tak chce odejsc bo jestem dobrym pracownikiem. i nie chce pracowac w mniejscu gdzie kierownistwo olewa mobing i jeszce usprawiedliwa sprawce lub aze sie nie przejmowac i nie zwracac uwagi by miec spokoj. lub to jej ulubienica i dlatego to olewa . to jest nie fer. rozumie kogos lubi ale nie oznacza ze mu na wszystko mozna pozwalac!!!

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość lidia napisał:

tak chce odejsc bo jestem dobrym pracownikiem. i nie chce pracowac w mniejscu gdzie kierownistwo olewa mobing i jeszce usprawiedliwa sprawce lub aze sie nie przejmowac i nie zwracac uwagi by miec spokoj. lub to jej ulubienica i dlatego to olewa . to jest nie fer. rozumie kogos lubi ale nie oznacza ze mu na wszystko mozna pozwalac!!! brak mi bezpieczestwa w tej pracy !!

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość lidia napisał:

tez mam wrazenie ze wszysko robia by mi uprzykrzyc zycie . niby w zartach  to ale jest w tym zlosliwosc by dopiec. jestem moze przwrazliwiona ale wiem kiedy ktos zaruje a kiedy ktos jest zlosliwy 

chcesz to napisz na mejla mozemy pogadac wesprzec sie na ten czas zanim poszukamy pracy  sylwia7741@amorki.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...