Skocz do zawartości
Forum

stres,trudności z zasypianiem


Gość boodey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dobrych kilku dni czuje się inaczej niż zwykle. Nie mam sily wstac z lóżka chodzę spać o 4 w nocy a zwykle chodziłem około północy a wstaje około 14-15 Rodzice już zaczynają się martwić, bo kilka dni temu był Sylwester, mówią, że nienadane się do takich imprez może przez to się nie wysypiam, ale to nie to. Kłuje mnie w klatce piersiowej, stresuje się bardzo często w ciągu dnia, ciężko mi złapać oddech i radości mi nie daje nawet granie w nową zakupioną gre ktorą kilka tygodni temu się tak cieszyłem. Podczas sylwestra pokłóciłem się z moją dziewczyną i doszło do zerwania pod wpływem emocji. Ogarnęliśmy obydwie, że to był błąd i jesteśmy na nowo razem, I myślę, że to przez tę całą sytuację. Poświęcała mi kiedyś dużo czasu jednak teraz zaczęła wychodzić coraz częściej i to ja muszę wychodzić z inicjatywą. Ten fakt mnie dobija, bo czuje się jakby to prze zemnie doszło do tego wszystkiego i się obwiniam. Zastanawiałem się, czy nie pójść do specjalisty, bo pierwszy raz się tak czuje i trzyma się to już 5 dzień. Może to trochę paranoja, może przejdzie za kilka dnia, ale jestem w rozsypce.

Odnośnik do komentarza

To wygląda jak objawy nerwicy, ale z powodu takiej drobnostki jak zerwanie z dziewczyną aż takie objawy? Co będzie gdy napotkasz w życiu na poważny problem?
To mi pachnie m.in. człowiekiem-bluszczem.
Myślę, że specjalista może się okazać dobrym pomysłem.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...