Skocz do zawartości
Forum

Chamstwo chlopaka po zdradzie


Gość ujta

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji odległości jesteśmy związkiem otwartym, czyli jesteśmy dla siebie głównymi partnerami, ale nie robimy tragedii ze zdrady.Ja na początku byłam trochę zła, że mówił mi o innych dziewczynach dość często, a on powiedział na to ,że i tak wie że będzie zdradzał.To było na samym początku kiedy on był w fazie przypodobania się także nie wiem czy zrobił to bo powiedziałam,że wolę gdy facet powie wprost że to robi zamiast oszukiwać i że ja też będę zdradzać czasami na pewno więc nie będę miała miała wyrzutów jeśli facet tez to zrobi.. czy mówił prawde,nie wiem
W każdym razie często mnie komplementował, robił co chciałam a teraz ..kiedy doszło do zdrady i on się dowiedział zaczął mnie jakos inaczej traktować.Niby w żartach nazwie mnie dzi.*wką,powie, że i tak mnie nikt nie zechce,krytykuje na przemian z komplementami (co jest bzdurą bo jestem atrakcyjna wg meżczyzn którzy wygladaja lepiej od niego)nadal spelnia moje zachcianki ale już nie wszystkie, potrafi powiedzieć ze czegos nie lubi i nie chce robic a wcześniej na wszystko się godzil, naprawdę.
Kiedy się poklocilismy nie plakal jak kiedyś tylko powiedział ze mogę odchodzić ,nie będzie się przejmować .. oczywiście odeszłam a miesiąc później wrócił ze łzami w oczach i powiedział że nie chce mnie stracić.
Zależy mi na nim ale nie wiem co robić..ciężko mi będzie gdy go zostawię, wtedy tak strasznie tęskniłam

Odnośnik do komentarza

Są osoby które decydują się na otwarty związek ale tutaj coś pomiędzy wami nie gra. Chyba się nie dogadaliście co do tego jak to ma wyglądać. Ja w zasadzie tak z ciekawości bym zapytała czy ten związek otwarty był za obopólną zgodą, czy to chłopak tak zadecydował bo m.in. odległość? Twój chłopak też nie wiem czy rozumie pojęcie zwiazku otwartego, jeżeli tego chciał to nie wiem czemu cię wyzywa, poniża i podkopuje twój system wartości. Natomiast faktycznie jak osoba wyżej napisała, nie można tutaj mówić o zdradzie jeżeli wasz związek faktycznie jest związkiem otwartym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...