Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego kolega denerwuje się moimi kontaktami z


Gość goscamer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolegę, tylko kolegę, nie było żadnych obietnic prócz koleżenskiego sexu ale i do tego nie doszło.Znamy się krótko, może pół roku,kontakt jest raz na 2-3 tygodnie i to też nie ma zaangażowania w rozmowie z jego strony, bardziej z mojej.Mówi,że taki jest ale zależy mu na znajomości.
Ja uznałam ,że nawet i sexu nie będzie, bo nie jest w moim typie ten facet nawet tylko do tego.Umawiam sie z innym i on się dowiedział ze sypiamy ze soba.To było na żywo,głos miał jakiś złamany, powiedział ok, nie ma sprawy, wolałem być nim, szkoda ze tak wyszło ale trudno.Pozniej jak rozmawialismy ja bylam zawieszona , pisalam na telefonie a on zorientowal sie ze mysle o tamtym i byl smutny i speszony. Nawet powiedzial ; jestes ze mna a myslisz o tamtym....eh

Czy faktycznie zakochal sie czy jaka moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza

powiem z grubsza tak, nie da się rozróżnić zakochania/pożądania, no może osoby które nie są odpowiednio szkolone nie potrafią. Więc nie wytłumaczę Ci tego na forum.

wiele czynników się tu składa, więc z mojej niezależnej analizy na podstawie faktów które podałaś wychodzi:
chłopak był zakochany w Tobie, podobałaś mu się itd. Jednak biorąc pod uwagę Twój brak zainteresowania lub inne czynniki starał sobie nie robić zbytnich nadziei na cokolwiek z Tobą (co nie znaczy, że nie robił).
a te reakcje potwierdzają tylko to :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...