Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Tabletki na powiększanie biustu


Gość Dankaja

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, czy któraś z Was brała tabletki na powiększenie biustu? Czy to naprawdę działa? Sama myślałam do niedawna,że jest to jednak wielka ściema ale pewną zagwozdkę dała mi tutaj moja koleżanka. Mianowicie kupiła sobie tabletki perfect bust. Od około dwóch miesięcy bierze i mówi,że biust rzeczywiście się powiekszył. Tak,że musiała wymienić biustonosz. Mi trudno jest stwierdzić czy to prawda czy nie, ale rzeczywiście jej biust wydaje się trochę większy.
Myślicie,że buja czy naprawde jest coś na rzeczy?????

Odnośnik do komentarza

Brałam te tabletki pól roku temu i muszę tutaj potwierdzić to co Ci mówiła Twoja koleżanka. Rzeczywiście działają. Chociaż czytałam,że trzeba brać je regularnie przez ponad 3 miesiace ( sama tak brałam) Bo po miesiącu efektu nie widziałam. No może trochę nadwrażliwości w piersiach ale pewnie było to spowodowane nie tabletkami, ale po prostu moim cyklem miesięcznym.

Odnośnik do komentarza

Ile Ci się powiększył biust? Sama chętnie bym spróbowała, bo niestety jestem płaska jak decha (miseczka A) i brałam przez jakiś czas pod uwagę powiększenie implantami. Ostatecznie trochę spanikowałam bo bałam się efektów niepożądanych (obejrzałam sobie te wszystkie nieudane zdjęcia przedstawiające operacje) Jeszcze widziałam, że są jakieś wstrzyknąć ale to jedynie na jakiś czas. Tylko nadal trudno jest mi uwierzyć w działanie tabletek

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o nieoperacyjne powiększanie piersi to fajnie stosować kilka różnych sposobów na raz - masaże, naprzemienne temperaturowe kąpiele, maseczki domowe albo sklepowe kremy. Z maseczek domowych fajna jest na pewno maseczka jogurtowa - a jeżeli chcesz jednak coś bardziej profesjonalnego to polecam serum Perfect bust. Nie brałam tabletek z serii, ale serum również jest moim zdaniem bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza

ja brałam te tabletki co gwiazdy używają podobno z ziołami z usa i meksyku - Breastfem stosowałam w tamtym roku 4 miesiące przed wakacjami żeby dobrze wyglądać i naprawdę nawet powiększyły biust nie jakoś super dużo ale naprawdę widać różnicę która nadal się utrzymuje już ponad 8 miesięcy a za 2 miesiące znowu zamówię jedno opakowanie na kolejną kurację może coś więcej jeszcze uzyskam na wyjazd nie jest to jakiś wygórowany koszt około 100zł tylko trzeba brać regularnie przez minimum 2 miesiące a najlepiej 4 żeby coś z tego było.  Kiedyś brałam inne z Allegro co sprzedają ale po tamtych zero różnicy do tego mnie trochę brzuch pobolewał gdy brałam. Napiszcie czy i jak stosowałyście ten breastfem ?   

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...