Skocz do zawartości
Forum

co ja tu robię?


Gość niech ktoś mnie...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niech ktoś mnie...

Nie wiem czym jest dla mnie życie... nie wiem kim jestem... nie wiem gdzie jestem... cały czas chodzę znerwicowany, przejęty tym wszystkim, siedzę w nicości... czasami mam wrażenie, że jestem chłopakiem stworzonym do przejmowania się wszystkim co się da. W zasadzie niby powinno być wszystko ok: mam normalną rodzinę, mam przyjaciela, w zasadzie czasami sam się czuję jakby mi niczego nie brakowało, z wyjątkiem jednej rzeczy... samego siebie. Nie mam żadnej tożsamości. Bardzo często rozmawiam sam ze sobą, żyję w onirycznym świecie abstrakcji. Nie potrafię rozmawiać z nikim... ludzie mnie zadziwiają, niepokoją, brydzą... boję się jednakowości... boję się różnorodności. Ludzie mnie odtracają i ja odtrącam ludzi. Czuję się zdystansowany od rzeczywistości. Mam od tego wszystkiego perfidnie uciec, ale nawet tego nie potrafię. Żyję w tym czymś... Pluję na to. Czasami chcę poprosić o pomoc, ale sam nie wiem, z czym mam problem...

Odnośnik do komentarza

Jesteś tu na Ziemi po to aby się rozwijać, aby przyczynić się do polepszania tego swiata, po to aby odkryc i rozwijać swoje talenty, aby odkryć swoją duszę i zaprzyjaźnić się z nią, aby choć jeden człowiek mógł się dzięki Tobie uśmiechnąć, abyś mógł kiedyś powiedzieć do siebie "dobra robota brachu" A to wszystko razem to odkrywanie miłości w sobie i innych Nie wszystko jest oczywiste, nie wszystko można wyczytać w książkach Trzeba podjąć trud poznawania siebie i innych ludzi Pomału zacznie wyłaniac się sens tego co my tu wszyscy razem wyczyniamy :)

Odnośnik do komentarza

Do mądrych słów Wilczki nie da się wiele dodać.

"ale sam nie wiem, z czym mam problem"
Ja sądze, że masz problem z nielubieniem siebie, z niskim poczuciem własnej wartości. To wystarczy, aby się zagubić w życiu. Dobrze, że rozważasz udanie się po pomoc, ale czy jesteś gotów na odnalezienie siebie samego? Nawet jeśli będzie bolało?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...