Skocz do zawartości
Forum

czy mam stan mieszany?


Gość latte jazzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość latte jazzy

od kilkunastu lat choruję na chorobę maniakalno-depresyjną. od wielu lat biorę leki stabilizujące i rispolept w dużych dawkach. mimo to mam obecnie dziwne stany opiszę jakie. raz mnie roznosi wewnętrzna radość i takie wewnętrzne rozedrganie przy jednoczesnym braku sił do wykonywania czegokolwiek. śpię po kilkanaście godzin i budzę się zmęczony. zauważyłem też że jestem nadwrażliwy na pełnie księżyca więc moja choroba jest poniekąd sezonowa. ale nie do końca bo stany manii i depresji występują również bez wyraźnego powodu. problem w tym że to bardzo szybko się zmienia nieraz nawet z godziny na godzinę. miewam zwiewne urojenia i omamy przez co leczono mnie błędnie na inne schorzenia. ogólnie to jestem bardzo wyczerpany fizycznie i popadam w euforię naraz. dlatego myślę że znowu mam może jakiś stan mieszany. co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość latte jazzy

znam opinię ogólną lekarza u którego będę dopiero z miesiąc i jego opinia jest taka że mam to co wyżej napisałem czyli dwubiegunowa ale chciałbym poznać opinię innych którzy może mają podobne doświadczenia. mnie męczy coś co jest subiektywnie po mojemu połączeniem manii depresji i psychozy. tak jak to wyżej opisałem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...