Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Labioplastyka Katowice


Gość Wrezelle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość betkerkere

Zabieg mam za 2 tyg.i gdy bedzie juz po wszystkim to opisze moje wrazenia.Co do zazenowania-nie,nie czulam sie tak poniewaz wiedzialam ze 'to wszystko' jest konieczne do osiagniecia mojego celu,czyli pozbycia sie mojego odwiecznego kompleksu;jak pisalam,doktor wykonywal juz tego typu zabiegi,chociaz jak przyznal,czesciej te dotyczace asymetrii;w kazdym razie byl naprawde sympatyczny,wyrozumialy i delikatny i nie stresowalam sie jakos bardzo,zreszta;ostatnimi czasy leczylam nadzerke wiec moze dlatego przywyklam to obnazania dolnej partii;)Doktor mowil ze oczywiscie moje wargi sa fizjologiczne,i ze to poprawianie natury,ale jednoczesnie rozumie ze sa one zrodlem mojedo dyskomfortu,zarowno fiz.jak i psych. i rozumie ze chce sie tego pozbyc;podobalo mi sie ze nie namawial mnie do niczego,kazal sie przespac z decyzja(chociaz i tak bylam zdecydowana)i wytlumaczyl procedury,ew.komplikacje;mowil jednak ze kobiety naprawde w wiekszosci przypadkow sa zadowolone z rezultatow; Na konsultacje chodziłam do tej kliniki https://klinikamagnuccy.pl/chirurgia-plastyczna/ I tutaj mam mieć wykonany zabieg.

Odnośnik do komentarza

Wykonałam ginekologiczny   zabieg o nazwie: Labioplastyka. W Katowicach ze względu na opinie zdecydowałam się na doświadczoną Panią dr n. med. Agnieszkę Ledniowską. Od 12 lat wykonuje tego typu zabiegi, dodatkowo ufność budzi fakt, że kształci lekarzy na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy na swms Katowice. To wszystko spowodowało, ze zainteresowałam się tym lekarzem. Myślę, że z perspektywy czasu to była słuszna decyzja. 

Jako Kobieta czuje, że narodziłam się na nowo. W wyniku  operacji zmniejszone wargi sromowe tzw. mniejsze nie są już dla mnie jakąkolwiek uciążliwością wizualną. Dodatkowo wszystko stało się prostsze - higiena, aktywność. Jako Kobieta muszę powiedzieć, że nie doceniałam wartości tego zabiegu. Nie rozumiem, dlaczego tak wiele kobiet cierpi, wiem coś o tym, bo połowa koleżanek ma ten sam problem. 

Na NFZ  ten zabieg praktycznie w dobie dzisiejszych czasów nie istnieje, pozostaje komercja. Ceny są powyżej 3 tysięcy złotych, a i zdarzają się ofert 6000 zł. Obecnie Pani Agnieszka także zabieg Labioplastyki wykonuje w Katowicach

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z obietnicą i na prośbę pani doktor zamieszczam opinię o labioplastyce wykonanej w Katowicach. Na zabieg zdecydowałam się celem korekcji asymetrii i zmniejszenia warg sromowych. Decyzja zapadła po obejrzeniu zdjęć przed zabiegiem i po zabiegu, czyli za co płacę i jaki efekt. Praktycznie przeszkadzały one we wszystkim co „przyjemne”. Kwalifikacja, dzień zabiegu, trzy kontrole, ostatnia 3 dni temu po 6 tygodniach od zabiegu. Cena akceptowalna. Na każdym kroku wychodziło doświadczenie pani doktor n. med. Agnieszki Ledniowskiej. Klasa sama w sobie i ta naturalna empatia. Wargi na szczęście nie odrosną, więc z tego zabiegu już nie skorzystam, ale polecam innym kobietom, to zabieg warty uwagi.

Odnośnik do komentarza

Jestem już po całym leczeniu z powodu powiększonych i niesymetrycznych warg sromowych mniejszych. Zdecydowałam się na zabieg, gdyż zbliżenie intymne było obarczone bólem i dyskomfortem związanym z nadmierną wielkością warg sromowych.  Szukałam w internecie zdjęć przed i po labioplastyki aby wiedzieć, czy to co chcę uzyskam tym zabiegiem i trafiłam na stronę estei.pl do Pani doktor Agnieszki Ledniowskiej w Katowicach. Sprawdziłam kilku lekarzy, kliniki. Dr Ledniowska merytorycznie nakreśliła plan postępowaniu podczas pierwszej konsultacji, ja musiałam dostarczyć badania, cytologie. Zabieg w mega fajnej atmosferze, cicho, spokojnie, atmosfera jak w domu u siebie, przebieg zabiegu super, po zabiegu relaks w gabinecie relaksu. 2 konsultacje po zabiegu, pierwsze zbliżenie po 3 tygodniach i powiem szczerze, że warto, wrażenia dużo bardziej spotęgowane, a partner zachwycony. W wielu klinikach ceny kosmiczne, brak zdjęć pozabiegowych i chyba praktyka tez słaba, skoro brak klientek. U Agnieszki Ledniowskiej wyczuwa się, że robi tych zabiegów dużo i cena akceptowalna. Podczas zabiegu dyskutowałyśmy o symetrii warg i jakie to ważne dla własnego samopoczucia psychicznego, poza tym pani doktor tłumaczyła, że piękno wynika z symetrii. Ze względu, że jestem zachwycona w podziękowaniach opinia.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam zabieg w Katowicach i jechałam na śląsk pół polski. Doktora poleciła mi moja Pani ginekolog. Podróż się opłaciła. na forum naczytałam się że taki to straszny zabieg, że ból po operacji ogromny. Mnie ani zabieg nie bolał, ani wogóle nie bolało po zabiegu. coś może trochę szczypało następnego dnia, ale nic więcej. Jak dobrze pamiętam zażyłam jeden Apap i tyle.  Może dlatego że zabieg miałam nożem radiofrekwencyjnym. Jestem super zadowolona z zabiegu, efekt jest dokładnie taki jak sobie wymarzyłam. Szkoda że tyle na ten zabieg czekałam. Polecam niezdecydowanym, inny komfort życia

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam zabieg nożem radiofrekwencyjnym i dwa dni po zabiegu już normalnie pracowałam. polecam tą formę zabiegu. Labioplastyka nóż radiofrekwencyjny katowice śląskie to wiadomo do kogo. Do tego ciepła, serdeczna miła pani doktor.

Odnośnik do komentarza

W całym śląsku nie ma lepszego chirurga medycyny plastycznej, niż dr. Marcin Nylec - klinika skorna na ul. saloniego. Na grupkach wiele dziewczyn pisze, że bez problemu przyjął kogoś na gwałt. Problemy dotyczyły np. ropienia, krwawienia, bólu po 3 tygodniach. Ja u doktora Nylec, zdecydowałam się na waginoplastykę warg dużych czego nigdy w życiu nie będę żałować. Doktor podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, przed całym zabiegiem oczywiście naczytałam się wszystkiego co się da o nim w internecie, opinie były naprawdę świetne... i faktycznie ja jestem mega zadowolona

Odnośnik do komentarza

Zanim zdecydowałam się na zabieg to zgłosiłam się na konsultację do dr Serafina w Gliwicach i dr Ledniowskiej w Katowicach. Praktycznie to top labioplastyki na Śląsku. Wg mnie jeden i drugi lekarz godny polecenia. Efekty zabiegu jakie podczas konsultacji obaj lekarze pokazują są na wysokim poziomie, widać za co się płaci, dodatkowo pani doktor ma tego typu zdjęcia dostępne na własnej witrynie internetowej. Jestem 3 miesiące po zabiegu i pisze tą opinie po to aby pomóc innym dziewczynom zdecydowac się na zabieg. Warto - w skrócie: komfort życia wzrasta o 3 poziomy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...