Skocz do zawartości
Forum

Co sadzicie o mojej relacji ?


Gość kasix20

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

Piszę z prosba o poradę bo wiem że jest tu mnóstwo mądrych ludzi. Mam relację z pewnym chłopakiem, sama nie wiem jak to nazwać, ani nie jest moim chlopakiem ani przyjacielem -flirtujemy, 2 razy bylismy w łóżku ale to takie na luzie. Ostatnio powiedziałam mu, że przemyślałam sprawę i podjęłam decyzję - nie mamy tematów do rozmów ani zainteresowan i konczymy znajomość bo to trochę puste jest. Spotykamy się zwykle i idziemy na imprezę albo na spacer, wszystkie ewentualne rozrywki ja wymyślam a on nic. W dodatku jest zbyt cichy, a naprawdę nie jest głupi.Wydaje mi się, że on po prostu nie chce rozmawiać...nie jest mnie ciekawy nawet, bo nie pyta sam od siebie o nic. Powiedziałam więc co myślę i że koniec.

I on w płacz... aż mi się głupio zrobilo.Mówi,ze to ma sens, ze nie jest zle przeciez, ze mamy tematy a ja widze ze nie.On jest na moje skinienie ,chetny do pomocy a kto obojetny by sie przejmowal??moze jednak piesci tym ego i to nic nie znaczy?? wiec moze mu zalezy ale czemu nie zawsze to okazuje,ja nie wiem co mam o tym myśleć.Słowa nic nie znaczą, zdązyłam się przekonac tyle razy. On mi mówi że mnie uwielbia,ze jestem fajna, spełnia moje zachcianki oprócz tej jednej-rozmowy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...