Skocz do zawartości
Forum

Sen o byciu ignorowanym


Gość Amanda_kowalsky

Rekomendowane odpowiedzi

To masz już wyjaśnienie swoich snów. A dlaczego tak bardzo Cie boli, ze ta osoba Cie ignoruje? Nie możesz tego olać i tez ją ignorować?
Poza tym... samotność to stan naszego umysłu. Jesteś w obcym miejscu, masz nową prace, nie znasz nikogo i to naturalne odczucie. Co robisz, aby zmienić ten stan?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Dziwni ludzie są wszędzie. Taką osobę, która ignoruje mam w rodzinie męża. Na szczęście rzadko się widujemy, ale też pokazuje, że mnie ma gdzieś. Kompletnie nie wiem dlaczego, a było tak jeszcze przed ślubem (20 lat temu) i zostało do dziś. Olałam to i dziś nawet mnie to śmieszy. Nie potrzebuję akurat tej osoby do szczęścia.
Moze Ty tez sobie daj z nią spokój.
Zacznij szukać tam gdzie są normalniejsi ludzie.
Te kluby i kursy to dobry sposób. Otwieraj się na każda możliwą aktywność i skupiaj sie na pozytywach i fajnych ludziach/rzeczach. Z czasem będzie lepiej.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...