Skocz do zawartości
Forum

Facet mnie osacza! Ratunkuuu!!


Gość gosc gosc gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gosc gosc gosc

mam 20 lat, on 27. znamy sie 3 lata, ale spotykamy ok.roku.zobaczyl mnie na pewnym festiwalu i poruszyl niebo i ziemie zeby mnie odnalezc i zaimponowalo mi to, zrezygnowal dla mnie z kilku rzeczy,kiedy udalo nam sie umowic byl szczesliwy. Ja potraktowalam to jako kolezenski wypad, jestem niezaleznym,wolnym duchem i dlatego nie chce stalego zwiazku.Lubie jak wszystko jest na moich warunkach
A on od poczatku, juz po 1 spotkaniu powiedzial ze chce byc ze mna ciagle w kontakcie,pisal nawet jak szedl do kolegow,spal wtedy kiedy ja, non stop pisal romantyczne teksty ,wyznawal uczucia...
powiedzialam dosc ,stalam sie wkurzajaca i niemila bo zawsze panikuje gdy ktos mnie osacza
jest zaborczy,podejrzewa mnie o zdrady non stop, spotkalismy sie 2 razy a on juz planowal znajomosc dlugo do przodu,wspolne wakacje, a nawet dziecko i slub :o
jak jestesmy razem to ciagle sie przytula tak po prostu,ale seksu tez chce, ciagle sie klei... uwaza,ze to normalne i cos ze mna jest nie tak, chcialam zerwac to plakal ,mowi ze nie chce mnie stracic wiec godzi sie juz na wszystko, ale wiem ze jest na skinienie,jego jest za duzo a jakby w ogole w tej relacji...bo moje potrzeby wysuwa nad swoje, i wszystko wskazuje na to ze to nie charakter tylko tak sie zakochal..mial wczesniej kilka przelotnych znajomosci, a ja jestem jego 1 dziewczyna, ma powodzenie ale nie chcial miec nikogo a jak mnie poznal to od razu. on zyje mną, moim zyciem, w jego mieszkaniu przyczaiłam kilka moich zdjęć z ukrycia, wywołanych, ukrytych w szafkach czy powieszonych nad biurkiem .. boje sie ze ma jakas obsesje na moim punkcie, bogu dzieki ze dzieli nas odleglosc bo mi sie rzygac juz chce.. co sadzicie?co robic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...