Skocz do zawartości
Forum

Żona grozi że mnie zostawi


Gość Pawel4445

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy mieszkanie komunalne zona powiedziala ze nie bedzie palić w piecu bo to średniowiecze mieszkamy w tym mieszkaniu od roku dała mi warunek albo znajde inne mieszkanie z centralnym albo się wyprowadzi z dzieckiem do mamy ja nie dawno straciłem pracę szukam nowej nie stać mnie na zmianę mieszkania nie wyobrażam sobie zycia bez nich jeszcze rozłonka z dzieckiem już płaczę jak pomysle jak wyjerzdza z dzieckiem nie wiem co robić ostatnio żona mi powiedziała że żałuje że za mnie wyszła.

Odnośnik do komentarza

W nieudanych małżeństwach zawsze mnie zastanawia, że nie widza problemu tam gdzie on faktycznie jest.
Palenie w piecu to jest prawdo podobnie wymówka do odejścia lub przelała się czara goryczy.
Wasze małżeństwo z pewnością przechłodziło kryzys już wcześniej. Nie dogadywaliście się, były kłótnie, brak szacunku.
Było tak?
Z jakiego powodu żałuje zamążpójścia, podała powód?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Nie musiała, ani się chajtać z Tobą ani za Tobą iść. Ktoś ją zmuszał? Myślę, ze to był jej wybór. Dlaczego jest więc zła o to na Ciebie?
Owszem, na Ciebie może być zła o inne rzeczy... np. o to, ze nie starałeś się o lepsze warunki, że nie miała w Tobie oparcia, że nie czuła się bezpiecznie.
Czy żona pracuje?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Proza życia może pokonać każdy związek. Stare przysłowie mówi, że miłością chleba nie posmarujesz.
Trudno stawiać diagnozy, mając taka małą ilość danych o waszym związku bo to zawsze bardzo złożona sprawa.
Dla mnie normalne jest, że kobieta chce żyć w dobrych warunkach w miejscu które ma jakiś potencjał i może zapewnić sobie i dzieciom jakąś przyszłość. Widocznie potencjał, który w tobie widziała ,okazał sie zludzeniem. Nie jestes na tyle zaradny, czy pracowity, zeby zapewnić godny byt rodzinie.
Nie podoba jej sie ani miejsce, ani warunki ,wiec chyba warto pomyśleć o zmianie , jesli to miało by uratować waszą rodzinę przed rozpadem.
Wg mnie, wszystko leży w twoich rękach, bo pewnie przekonałeś żonę że warto sie przeprowadzić z takich czy innych powodów, ale rzeczywistość okazała sie być rozczarowujaca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...