Skocz do zawartości
Forum

Dziwny stan


Gość On1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem mężczyzna w wieku 29l. Zwracam się do Was z prośbą o poradę, od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie dziwny stan, mianowicie zaczelem mieć delikantne zaburzenia mowy, wymawiam zdania mniej wyraźniej, mam zawroty głowy, problemy z skupieniem, nawet jak czytam to muszę wracać bo przeskakuje słowa, potrafie zapomniec rzeczy ktore wiedzialem, są sytuacje z którymi bez problemu bym sobie poradzil a teraz albo mam problem albo nie ogarniam tego, nadmierny ślinotok, czuję się osłabiony, senny, chociaż nie potrafię położyć się i wyspać bo jak zasypiam to max6 godzin i po kilku godzinach znowu najchetniej przycinam drzemke jeżeli tylko mogę, mam brak ochoty do życia, całość przeklada się na moje zycie zawodowe i prywatne proszę o pomoc bo jestem wystraszony tym wszstkim.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie zrozumiem tego, że ludzie mając naprawdę poważne i groźne objawy, zamiast biegiem iść do lekarza, to piszą o tym na forum i pytają co robic. Ręce mi opadają.
Czas jest bardzo istotny i zwlekanie z leczeniem, może mieć bardzo groźne skutki. Rzeczywiście mogłeś przejść jakis udar, ale od stawiania diagnozy jest lekarz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...