Skocz do zawartości
Forum

Facet chce czasu.


Gość Revas

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lata temu zaczął się starać o mnie pewien mężczyzna, ale ja z pewnych względów nie mogłam się z nim związać a może i pewne obawy mnie przed tym stopowaly. Po tych latach jednak postanowiłam że damy sobie szansę. Wtedy odkryłam swoją ogromną miłość do tego człowieka, wydaje mi się że była już dawno ale się jej bałam.
Spędziliśmy pewien czas razem, razem zamieszkalismy. Było jak w bajce. Aż do pewnego dnia kiedy mój były facet zaczął mi strasznie obrabiac tylek. Urazona duma męska chociaż to on mnie zostawił a później ponownie walczył. I od tamtego momentu mój partner nabrał wątpliwości, uznał że gryzie się sam z sobą, że potrzebuję czasu. Ze chce żebym ja mu tego czasu dała. A ja tęsknię, nie potrafię żyć bez niego. Naciskam na spotkania, piszę, dzwonię. Jak mam udowodnić, że mi zależy. Albo jak mam dać czas człowiekowi który mówi że tak bardzo mnie kocha...

Odnośnik do komentarza

Jak facet potrzebuje czasu to najczęsciej jest to początek rejterady faceta. Może juz Cie nie potrzebuje, bo czul się komfortowo tylko wtedy, gdy on zabiegał a Ty odmawiałas. Czerpał satysfakcje, z "pogoni za kroliczkiem" a nie musial z nikim się wiązać.

Twoje bieganie za nim raczej nic nie zmieni, tylko poczujesz niesmak do siebie, ze tak sie zatracilas w zabieganiu o faceta.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj był u mnie po resztę rzeczy.
Przytulal, całował, uprawialismy nawet sex. Powiedział że tęskni, że mnie kocha ale to co mój były powiedział ciągle siedzi mu w głowie. Fakt że powiedziałam coś pod wpływem emocji i tamten to wykorzystal ale tak naprawdę w cale tak nie myślalam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...