Skocz do zawartości
Forum

Co mi jest ? Pomóżcie!!!


Gość Paula2323

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paula2323

Bardzo proszę o jakieś rady, pocieszenie, cokolwiek.
Przez 14 dni zażywania tabletek hormonalnych musiałam je odstawić, że względu na złe samopoczucie. 14 dnia zaczęło się dziać coś co mnie przeraziło. Nie mogłam usnąć w nocy, serce waliło, puls też jakoś szybciej. Ucisk w żołądku / taki skurcz. Ogólnie drżenie ciała od środka, stan okropny. Nie umiałam sobie z tym poradzić. Ogólny lęk bez żadnej konkretnej przyczyny. Kolejny dzień był w miarę ok chociaż cały czas czułam się rozdygotana. Wczoraj znów to samo, nie przspana noc i objawy jak wyżej. Uznałam że czas na wizytę u psychiatry. Przepisał oxazepam i hydroxyzinum doraźnie, stwierdził że są to stany lękowe być może spowodowane skutkami ubocznymi antykoncepcji. Mam 40 lat i może już takie leki nie dla mnie. Nerwicy jeszcze nie zdiagnozował. Z kolei internista przepisał pramolan sugerując się tym że oxazepam jest lekiem uzakeżniającym A pramolan mozna brać bez obaw. Wzięłam 2 tabletki pramolanu, ale efektu żadnego kompletnie. Po oxazepamie ogólny stan się poprawił ale na krótko. Teraz czuje że znów to samo. Czy można te dwa leki ze sobą łączyć ? Tzn oxazepam tylko w razie napadu lęku,a pramolan 3x dziennie?
Nie mam już siły, stres napędza stres. Boję wieczora/nocy żeby ten koszmar się nie powtórzył to pewnie nasila mój stan, boję się że leki bardziej zaszkodzą niż pomogą. Boże co mi jest? Czy to jakieś początki nerwicy. Zawsze byłam osoba nerwowa, przejmująca się wszystkim, ale takich ataków leku nie miałam. Czy to faktycznie te hormony narobiły takich szkód w moim organizmie, czy to Po prostu zwykły zbieg okoliczności. Ciężko mi funkcjonować, nie chodzę do pracy bo w nocy nie śpię. Proszę o pomoc . Może ktoś miał podobnie. Jutro idę do psychoterapeuty. Działam szybko, żeby jakoś pozbyć się tego cholerstwa. Mam nadzieję że wyjdę jakoś z tego. Ale na razie jestem przerażona tym stanem.

Odnośnik do komentarza
Gość Paula2323

Prace mam taką, że mogę zadzwonić i poprosić o dzień czy dwa wolnego.
Biorę magnez b6 i jakiejś znacznej poprawy nie widzę ale to dopiero kilka dni. W ciągu dnia jeszcze jakoś funkcjonuje, najgorsze są wieczory / noce. :( biorę oxazepam 3x dziennie. Nie wiem jak to dalej będzie. Boję się każdego dnia. Boję się ze jak odstawie oxazepam będzie jeszcze gorzej niż jest. A nie chce się szprycować lekami. Matko jestem przerażona. Mam taki lęk o lęk. Za tydzień wyjazd wakacyjny planowany przez cały rok A ja czuje się fatalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...