Skocz do zawartości
Forum

Pytanie do mężczyzn


Gość tylko do m.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tylko do m.

Czy jeżeli zależy Wam na dziewczynie to walczycie? Czy zostawiacie w spokoju, jesli ona nie chce ciągnąć znajomosci?
Pytam o sytuację, kiedy naprawdę, szczerze Wam na niej zalezy.Mniej na korzysciach, bardziej na niej jako osobie.

Odnośnik do komentarza
Gość marjedr

Ja walczę od kilku lat, bo dziewczyna jest taka głupia (dziecinna i po przejściach z agresywnym chłopakiem) że nie widzi tego że nasze rozmowy na spacerach mogłyby ogromnie pomóc nam obojgu pozbyć się traumy z dzieciństwa. Mówiłem jej wiele razy że spacery to nie jest związek i nie będziemy się dotykać. Nic nie działa, ona ma paniczne lęki gdy chłopak jest koło niej na ulicy. To się może skończyć naprawdę głupio, obopólnym samobójstwem.

Odnośnik do komentarza
Gość Facet11

Ja osobiście staram się być honorowy i praktyczny. Jeśli dziewczyna mówi nie to dla mnie to znaczy NIE i temat zakończony. Nie traciłbym sił i czasu aby dalej przy niej się kręcić z nadzieją, że ... a mooże jednak zmieni z czasem zdanie. Poza tym dla mnie takie coś to poniżanie się. Kobieta musi się szanować... facet też powinien.

Powiem jeszcze tak na marginesie, że nie rozumiem trochę płci żeńskiej w kwestii koleżeńskich spacerów. Ja totalnie nic nie mam przeciwko pójściu z dziewczyną na spacer jako znajomi i jest to dla mnie ludzkie i naturalne. Natomiast dziewczyny zazwyczaj strasznie się boją, że inni widząc ją z facetem z automatu uznają, że to jej chłopak. Nie rozumiem tego, ale cóż.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...