Skocz do zawartości
Forum

pokonać blokady w obecności ludzi


Gość kghjk234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kghjk234

Witam,
mam 26 lat i duży problem w kontaktach z ludźmi. Czuję się nieswojo nawet przy dzieciach. Chyba z góry zakładam, że nikt mnie nie lubi i każdy tylko czyha, by wytknąć mi błędy i wyśmiać. nie wiem, jak przestać się bać. To jest chore, bać się mówić.

Odnośnik do komentarza

Wałcz z tym jak tylko potrafisz, nie poddawaj się, czytaj dużo, mnóstwo artykułów w necie, książek. Ja zawsze byłam z tych cichych, bojących się mówić, myślących że nie mam nic do powiedzenia i tak się w tym utwierdziłam że dzisiaj mam wielki problem.. proszę nie załamuj rąk, wszystko zależy od nas, to życie my piszemy a nie poddajemy się temu co będzie, bo niestety prowadzi to do sytuacji beznadziejnych.. raniących nie tylko Ciebie, ale bliskich wokół których masz

Odnośnik do komentarza
Gość Kolo1064

Witaj. Mam identycznie jak Ty :( Być może i najprawdopodobniej to jest aspołeczność. Masz też tak, że idąc ulicą boisz się, że ten mijany człowiek zaraz za plecami będzie się z Ciebie śmiał? Ja bardzo często mam tak, że jak mijam jakichś ludzi i za sobą słyszę śmiech ( choćby tenbśmiech był z oddali) to zakładam z góry, że to się śmieją ze mnie.

Napisałem tylko pokrótce jeden przykład z mojej przypadłości. To nie jest życie. Jeśli dalej i dalej tak będzie i nic się nie zmieni to nie wiem co zrobie. Jestem już po 30-stce. Powoli dojrzewam to podjęcia ciężkiej decyzji, bo to nie jest żadne życie. Jedynie w domu czuje się jeszcze jako tako.

Odnośnik do komentarza

Masz bardzo niskie poczucie wartości i niską samoocenę. Dlatego brak Ci pewności siebie i wiary we własne możliwości, dlatego siebie nie lubisz.

Mam jednak dobrą wiadomość. Możesz to zmienić. Ja jestem tego najlepszym dowodem.
Jeśli jesteś gotowa/y to pomogę Ci w tym.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...