Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zaparcia u małego dziecka


Anna01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna M.

U mojej córki stosuję czopki Eva/qu bambini, po włożeniu czopka po około 10-15 minutach wypróżnia się. Te czopki są bez recepty, polecono mi je w aptece i bardzo się z tego cieszę, bo dzięki nim szybko pozbywamy się zaparcia.

Odnośnik do komentarza

Być może to jeszcze nie jest odpowiedni czas na te pokarmy bądź przyjmuje za mało płynów a je za dużo. W sieci można znaleźć porady co na zaparcia u noworodka się sprawdza, polecam poczytać. Nie trzeba od razu jechać do lekarza jeśli dziecko mimo wszystko się wypróżnia, spróbować powoli sprawdzać jakie pokarmy powodują zaparcia i z nich na razie zrezygnować. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.02.2020 o 17:57, Gość Katarzyna M. napisał:

U mojej córki stosuję czopki Eva/qu bambini, po włożeniu czopka po około 10-15 minutach wypróżnia się. Te czopki są bez recepty, polecono mi je w aptece i bardzo się z tego cieszę, bo dzięki nim szybko pozbywamy się zaparcia.

Potwierdzam że to dobre czopki, mojemu synkowi pomogły. Mam je zawsze domowej apteczce żeby nie dopuścić do długiego zaparcia.

Odnośnik do komentarza

Miałam podobny problem, którego powodem był zły dobór mleka modyfikowanego. Podczas poszukiwania informacji na ten temat, znalazłam artykuł  https://www.sosrodzice.pl/zaparcia-u-noworodka/https://www.sosrodzice.pl/zaparcia-u-noworodka/, który uświadomił mi w jaki sposób powinnam postępować oraz na co zwrócić uwagę, by dolegliwości ustąpiły. Warto przeczytać, być może komu również pomoże.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.06.2021 o 21:36, Gość opla napisał:

Może to kwestia mleka? U nas po zmianie na Bebilon problemy brzuszkowe zniknęły. 

też kupuję Bebilon dla swojego dziecka, w DOZ stacjonarnie rożne rodzaje Bebilonu są w bardzo przystępnej cenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...