Skocz do zawartości
Forum

Zaufanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem 22 letnim ojcem. Wraz z dziewczyną byliśmy niecałe 4 lata i przez pewne problemy odeszła zabierając mi synka. Straciła do mnie zaufanie, starałem się aby niczego im nie brakowało, byłem zajęty zarabianiem pieniędzy i zaniedbałem rodzinę którą bardzo kocham i chciałbym aby wrócili. Zmieniłem się, więcej czasu spędzam z synkiem i chciałbym odbudować zaufanie do niej. Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc? Dodam, że nie jesteśmy już razem przez 2 miesiące i ona znalazła sobie nowego chłopaka który tylko chcę z nią być aby rozwalić jej życie całkowicie. Są w związku na odległość. On mieszka i pracuję w Anglii a ona jest w domu u rodziców. Proszę o pomoc jak mógłbym ich odzyskać. Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli podjęła decyzję, że odchodzi i tak prędko znalazła sobie faceta, to chyba Was nie łączyło nic trwałego i mocnego. Myślę, że w tej sytuacji nie ma czego odzyskiwać.
Najważniejsze to mieć dobre relacje z synkiem. Na nim się skup. Bądź najlepszym ojcem jaki może być, a dziewczynę znajdziesz sobie inną. Jeszcze masz czas, młodziutki jesteś.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...