Skocz do zawartości
Forum

Przyjaciółki


Gość Kiki7008

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Jestem 18-letnią dziewczyną z pewnym ogromnym problemem . Otóż potrzebuję porady co zrobić. Mam najlepszą przyjaciółkę (załóżmy że jest x) I ona przyjaźni się też z 3 innymi (y,z,q) . Rok temu ja się z nimi też przyjaźniłam ,ale później miałyśmy wielką awanturę i ostatecznie się pokłocilyśmy .Wszystko zaczęło się układać jakieś 3 miesiące temu ,wydaje mi się że przyjaźnimy się. Nawet wakacje zaplanowałyśmg razem...A tu to . Dzisiaj w moim mieście jest koncert i dostaję od dziewczyn snapa ,że są na imprezie, fajnie że o mnie też pomyślały . Napisałam że życzę im udanej zabawy ,zapytamy się czy nie chce do nich wbić ,więc napisałam że nie chce im przeszkadzać i troszkę źle się czuję. Tak naprawdę jest mi ogromnie przykro i źle .Tak samo jak przeglądam fb i widzę że wszędzie oznaczają się w tej samej grupie. Beze mnie ....Rok temu byłam straszną zazdroścnicą i z tego raczej nie da się wyrosnąć ,dlatego chciałam wiedzieć jak inni to widzą. Mi jest strasznie smutno....

Xxx

Odnośnik do komentarza

"Rok temu byłam straszną zazdroścnicą i z tego raczej nie da się wyrosnąć ,dlatego chciałam wiedzieć jak inni to widzą"
Nadal nią jesteś.
Da się z tego wyrosnąć, tylko trzeba chcieć, wiedzieć jak i nad sobą ciężko pracować. Jesteś gotowa? Jeśli tak, to pomogę.
Pytasz jak inni Cie widzą? Tak jak Ty siebie.
Ja natomiast widzę to tak: masz niskie poczucie wartości, brakuje Ci wiary w siebie i pewności siebie. Samoocena fatalna.

Świadczy o tym m.in. to, że powiedziałaś "nie chcę wam przeszkadzać". Sama im zasugerowałaś, że Twoja obecność będzie im przeszkadzać. Mając taką sugestię będą zawsze myśleć, że nie warto Cię zapraszać, bo im będziesz przeszkadzać.
Widzą Cię tak jak im się sama przedstawiasz.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...