Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Guzek w okolicy pachwiny


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego dnia w zeszłe wakacje, obudziłam się z częściowym nieczuciem skory na udzie . Na początku sprawiało mi to ogromny dyskomfort, ale teraz nawet o tym nie pamietam chociaż wcale się nie polepszyło. Ok. 2-3 miesiące temu zauwazylam, myślałam wtedy że chrostę na pachwinie . Wiec zaczęłam ja wyciskać No i nic . Olałam to pomyślałam a ze zejdzie mi
W ciągu ostatnich tygodni urosło wielkością do ziarna fasoli może i wiecej i zaczelo mi sprawiać dyskomfort przy chodzeniu ( to miejsce się bardzo często ociera o spodnie) kiedy dzisiaj postanowiłam zaobserwować zmiany zauwazylam ze guzek się znowu powiększył dalej boli
Moge go objąć palcem ale jest głęboki i nie moge nim ruszać
Jest zaczerwieniony i troche się błyszczy .
Nie wiem co z tym zrobic
Czy czekac czy nie ? A jeśli nie to co dalej ? Gdzie się udać ?

monthly_2019_06/guzek-w-okolicy-pachwiny_8219.jpg

Odnośnik do komentarza

Od 9 miesięcy borykam się z bardzo podobna zmiana, lekarz dermatolog przepisał mi maść antybiotykowo-sterydowa - pomogło na chwilę. Zmiana pojawia się z godziny na godzinkę, okropnie boli, następnie pęka. Za każdym razem jest coraz wieksza. Piszę w czasie teraźniejszym bo leczenie chirurgiczne i wycięcie zmiany również nie pomogło. Nie pomógł też antybiotyk. Poza bólem miejscowym podczas pojawiania się torbieli jestem osłabiona i senna... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...