Skocz do zawartości
Forum

Czuje się niechciana


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pisze tu ponieważ potrzebuje się wygadać. Od roku czuje się niechciana, niekochana. Mam wrażenie, że moi znajomi i przyjaciele zadają się ze mną na siłe. Dodam że mam 17 lat. Mam znajomego, w którym się zakochałam ale czuje, że on na nic nie liczy. Od miesiąca jestem przygnębiona i cały czas wyobrażam sobie jakbym mogła z nim być. Obawiam się, że jest to możliwe. W domu nie mogę liczyć na wsparcie bo moje relacje z rodzicami są słabe. Moja samoocena także jest niska. Uważam się za nieatrakcyjną osobę. Nie wiem co mam zrobić. Brakuje mi akceptacji, milosci, bliskości. Może ktoś wypowie się na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Gość dkekjkdhd

Tutaj jest potrzebne długofalowe postępowanie. Naprzód rozmawiaj z wieloma ludźmi przy byle okazji. Możesz nawet zaczepiać ludzi w autobusie. Dobrze będzie jak poznasz kogokolwiek do rozmów na spacerach. To ci podniesie samopoczucie i będzie ci łatwiej podjąć decyzję odnośnie tego co byś chciała robić ciekawego.

Odnośnik do komentarza

Mam córkę w Twoim wieku. Dlatego łatwiej mi Ciebie zrozumieć. Podejrzewam, że troszkę wkręcasz sobie "film".
Czujesz się tak z powodu braku wsparcia w rodzinie. To z niej wywodzi się nasze poczucie wartości i pewność siebie.
Skoro nie dostałaś tego od rodziców, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sama o siebie zadbała.
Każdy ma w sobie coś pozytywnego, naprawdę nie ma takiej osoby, która miałaby wszytko rewelacyjnie lub wszystko beznadziejnie. Pomożemy Ci znaleźć to, co jest w Tobie pięknego :) . Napisz jeszcze :D .

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...