Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Usg jąder


Gość Mates08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 22 lata. Świetnie się czuje i wgl mam możliwość zrobienia darmowych badań z pracy. Jest między innymi badania krwi, okulista itp ale jest też usg jamy brzusznej i jąder. Zastanawiam się nad tym. Czy warto profilaktycznie zrobić takie usg? Czy raczej robi się to gdy są jakieś objawy? Czy lekarz dziwnie nie zareaguje gdy po prostu chciałbym zrobić profilaktycznie takie badanie tak dla wlasnego spokoju żeby wiedzieć że wszystko z jajkami jest ok?

Odnośnik do komentarza
Gość Elwira Gohna

Oczywiście, ze warto robic usg jąder. Jeżeli zaniedbacie sobie te " męskie" sprawy to potem tez jest nieciekawie. Był chłopak u mnie w klasie, którego zaczęły boleć jądra. Nikomu sie nie chciał przyznac z początku, bo... sie wstydził... a szkoda. Okazało się, ze ma raka, jakis czas później umarł. Także mężczyźni - badajcie się. Ja znowu musze sie wybrać tez do lekarza z kobiecymi sprawami, mam mięśniaka, pół roku temu ostatnio byłam. Szukam jakiejś dobrej placówki ginekologicznej. Znajdę coś tutaj ?Korzystał ktoś może z tego gabinetu?

Odnośnik do komentarza

Tutaj masz USG jąder w dobrej cenie - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Ale nie chodzi o koszt. Termin powinieneś mieć załatwiony w ciągu kilku dni - zadzwoń, to się dowiesz o konkrety. Tam pracują na naprawdę świetnym sprzęcie - ja takiego nie widziałem w innych miejscach, w których byłem. Wszystko jest dopracowane, a pacjent w pełni poinformowany. Na pewno całkowicie odradzam czekanie na wizytę tygodniami. To są zbyt poważne sprawy żeby zwlekać. Temat powinien być załatwiony szybko i profesjonalnie. U mnie obyło się na strachu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...