Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

CIągłe zmiany na popołudnie psychicznie tego nie wyrtrzymuje


Gość AW3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już dość, nie rozumiem, było powiedziane w ogłoszeniu zmiany od 6-14 i 14-22 , ciągle jestem na 2 zmianie od prawie pół roku bo na rannej są stałe osoby .Nie wiem co robić, studiuje i nie zawsze mam czas chodzić, muszę się też uczyć, a chciałbym mieć też wolny czas dla siebie i dziewczyny. Mam tego dość co robić? Przyzwyczaiłem się do tych zmian, ale uważam że tak nie powinno być. 2 dni pracy pod rząd potem praktyka , a w 3 dniu i jutro zajęcia praktyczne, ledwo na nogach stoję, a w pracy przez niewyspanie zdarza mi się stłuc jakiś produkt, bo zanim dojadę i się umyje schodzi mnie do 1, bo nie mam blisko, a jeszcze gdzie nauka? :/ po za tym są to marne pieniądze. Miał być niby elastyczny grafik a go nie ma, jedynym plusem jest to że mogę wybrać sobie dzień i to tak ciężko bo dużo osób pracuje i nie zawsze jest wolne.

Odnośnik do komentarza

Nie chce się narażać, bo kierownictwo jest dość surowe.
Wypowiedzenie jest 14-dniowe. Ledwie z 1000 uciągnąłem przez kilka miesięcy, kosztuje mnie to dużo zdrowia, po za tym przy panującym tam bałaganie mam wyrobić się z czasem a jest to zwyczajnie nie możliwe. Nie raz jest tak że tydzień nie ma pracy, bo nie ma miejsca a jak są wolne miejsca trzeba się spieszyć by się zapisać. Przy nauce, zajmowaniu się domem, oraz praktykach + zajęcia praktyczne gdzie musisz wstać w półśnie o 5 lecieć na autobus żeby zdążyć tez w półśnie, i pilnować aby nie zaspać w autobusie, nawet prawka nie mam kiedy zrobić.
I jeszcze miej tu czas z dziewczyną.

Odnośnik do komentarza

~Violkaa
Mam podobnie. Tylko ponad 2 lata pracuje na nocnej zmianie. Czasem schodze z nocki i mam na rano na następny dzień i to 12h. Też już jestem przemęczona, ale obecnie nie mam możliwości na zmianę pracy.

Jednak współczuje , ja tak miałem raz w innej pracy i niestety doszło do tego że z przepracowania i stresu chronicznego zemdlałem.

Odnośnik do komentarza

Jesli sie jeszcze uczysz to pracodawca o tym wie. Porozmawiaj z kierownikiem ze potrzebujesz tez czasu na nauke, najwyzej ci odmowi. Nie masz nic do stracenia. Mysle ze dlatego masz ciagle na popoludnie bo wczesniej nie pretestowales i uznano ze tak ci pasuje. Porozmawiaj spokojnie, bez nerwow, jasno powiedz ze musisz miec czas na nauke i zaczekaj na decyzje. Moga odpowiedziec ci nawet po kilku dniach bo musza to przeorganizowac.

Odnośnik do komentarza

~AW3
@Violkaa: a pracujesz jako kto?

Jestem recepcjonistką. Niby praca nie jest ciężka, ale dużo się siedzi nad papierami i trzeba być skupionym, więc to trochę męczy i czasem stres też jest, bo i goście często trafiają się nieprzyjemni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...