Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nagłe napady nieuzasadnionego stresu


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio miewam nagłe napady nieuzasadnionego stresu przy których towarzyszy mi płacz lekki niepokój i drżenie całego ciała. Pierwszy raz utrzymywał mi się taki stan do 2 godzin natomiast ostatnio się nasilił i trwał gdzieś 3 godziny. Po takich napadach jestem kompletnie nieobecna, przygnębiona, pozbawiona emocji i czuję niepokój przed kolejnym takim napadem. Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Spróbuj zastanowić się nad przyczyną stresu. Może w ostatnim czasie w Twoim życiu miały miejsce jakieś trudne wydarzenia? Może czegoś podświadomie się obawiasz, chociaż nawet nie do końca zdajesz sobie z tego sprawę? Jeżeli napady będą sie nasilały i będą powodowały trudności w normalnym funkcjonowaniu, warto rozważyć wizytę u psychologa.

Odnośnik do komentarza

Miałam podobnie kilka razu. Jechałam autobusem do pracy i nagle poczułam silne od razu nasilone uczucie strachu. Ostatni raz tak się czułam przed maturą ustną. Nogi zaczęły się pode mną uginać, serce waliło jak szalone. Dodam, że się niczym nie stresowałam. To pojawiło się samo nagle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...