Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rak


Gość Orzech12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzech12

Proszę o pomoc. Na początku stycznia pierwszy raz w życiu złapały mnie duszności. Przed tym miałem bardzo często myśli o śmierci. Dodatkowo miałem wysypkę na nidze. Poszedłem do lekarsa. Miałem zrobiona morfologie i wyszła bardzo dobrze. Odczuwałem bóle w klatce piersiowej. Dostałem leki na alergię. Po miesiącu poszedłem znow. Przez ten czas duszności i bóle w klatce piersiowej ustąpiły natomiast nasily się bóle mięśni. Wszyscy powtarzają mi że nic mi nie jest tylko sobie przypisuje choroby. Dużo czytam o objawach. Niepokoje się że to rak. Pomóżcie co powinienem zrobić i gdzie się kierować. Mam 16 lat

Odnośnik do komentarza
Gość Piotr Rybak

Nerwica nie rak. Nie czytaj o żadnych objawach, bo dodatkowo się nakręcasz i przybędzie ci więcej nowych objawów somatycznych. Masz morfologię dobrą, to nie ma powodów do zmartwień. A jak chcesz, to dla świętego spokoju zrób badania na tarczycę (choć twoje objawy nie wskazują na tarczycę), ekg serca i jeszcze dodatkowe pomniejsze ukierunkowane badania ( które tam sobie chcesz). Nie wiem czy się uspokoisz, bo nerwicowców zazwyczaj nie uspokajają wzorowe badania. Zawsze coś sobie wynajdą. Najlepiej udaj się po środki uspokajające.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...