Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego płaczę bez konkretnego powodu?


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od jakiegoś roku zauważyłam że coraz więcej płaczę z żadnego konkretnego powodu dlatego moja rodzina żartuje że zaraz będę płakała na zawołanie a tego nie chce dlatego proszę o pomoc. Bardzo irytuje mnie mój płacz któremu objawia się w każdym momencie gdy mam jakiś problem albo szkolny lub prywatny. Rozumiem że jestem w wieku w którym ten stan może być normalny ale ja bardzo i to bardzo mam tego dosyć i już nie potrafię sobie z tym radzić . Dużo o tym czytałam dlaczego tak mam ,i czy to nie jest jakaś moja objawa ale wyszło na to że jestem zbyt bardzo uczuciowa i nic poza tym. Dużo moich znajomych postrzega mnie za osobę "do śmiechu" z tego powodu dlatego postanowiłam szukać różnych metod aby to przezwyciężyć ale żadna z nich mi nie pomaga. Byłam już u psychologa ale każdy mi mówi że "wszystko jest w porządku". Zaczęłam szukać różnych metod aby to "zwalczać" np liczący w głowie równania matematyczne albo wyobrażając sobie sytuację które by uniemożliwiły mi płacz dlatego bardzo proszę o pomoc i radę bo ja już nie wiem co mam z tym zrobić . Czy iść do kolejnego psychologia czy jednak zacząć pracować nad samą sobą bo przede mną duża życia i nie chce je przeżyć negatywnie bo chce aby w moim życiu nadeszły zmiany . Bardzo proszę o jakieś rady albo wskazówki co mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza

Wahania hormonalne w Twoim wieku są objawem normalnym. Jeśli jednak przeszkadzają Ci w normalnym funkcjonowaniu, możesz próbować coś z tym zrobić. Spróbuj pójść do innego psychologa, dokładnie opowiedzieć o swoich problemach. Będzie w stanie Ci pomóc. Być może jesteś również osobą wysoko wrażliwą i stąd takie nasilenie u Ciebie problemu, o którym piszesz. Jeśli przeszkadza Ci Twój problem, warto żebyś pracowała nad sobą i podejmowała małe kroki w celu przezwyciężenia go.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...