Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Powazna Nerwica natręctw u nastolatka proszę o szybką odp


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nastolatnim chłopakiem. Moj problem zaczął sie ponad miesiąc temu.Otoz zacząłem sovie wmawiać ze jestem gejem.Nigdy wcześniej nie mialem takich myśli wrecz byłem przeciwnikiem osób homoseksualnych.Zawsze miałem dziewczyny i całowałem sie tylko z nimi zadnyxh kontaktów z mężczyznami. Uważam ze mam na tym tle nerwice codziennie o tym myślę jak gdzieś widze cos na temat gejów to od razu mysle ze nim jestem. Wmawiam tez ze np muszę cos zrovic bo jak nie to jestem pedalem.Jeśli chodzi o masturbacje to zawsze robiłem to na filmach w ktoryxh brały udzial kobiety i tylko one mnie podniecaly.Nie wiem dlaczego mam takie myśli. Np idac ulicom mysle ze ale przystojny chlopak i zaraz sie brzydze samym soba.I tak jest codziennie.Prosze o porade i kiedy to ustapi i czy to napewno myśli natretne.Prosze o odp

Odnośnik do komentarza

Homoseksualizm nie jest czymś, co możesz sobie „wmówić”. Jeżeli budujesz kontakty z kobietami i jedynie obawiasz się o to, że możesz zostać gejem to mało prawdopodobne, żebyś miał skłonności do homoseksualizmu. Jeśli jednak obawiasz się o nerwicę natręctw to może warto żebyś udał się do psychologa. Będziesz mógł dokładnie opowiedzieć specjaliście o swoich obawach i poszczególnych sytuacjach. Praca ze specjalistą pomoże Ci również w określeniu swojej orientacji seksualnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...