Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nieśmiałość a wizyta u psychologa


Gość Zxccxz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata. Jestem strasznie nieśmiały w stosunku do osób których nie znam lub słabo znam, a w szczególności do dziewczyn. Przez to nie mam i nigdy nie miałem dziewczyny. Ta Samotność powoduje u mnie depresję, brak chęci do działania. Nie umiem sobie z tym poradzić. Wiele razy próbowałem ale jest to dla mnie bariera nie do pokonania. Zastanawiam się nad wizytą u psychologa ale nie wiem czy to coś pomoże. Powiedzcie co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że wizyta u psychologa jest dobrym pomysłem. Specjalista pomoże popracować Ci nad samooceną i pewnością siebie w kontaktach z innymi osobami. Ponadto warto próbować otwierać się na kontakt z innymi i stopniowo budować z nimi relacje. Każda, nawet niewielka próba tego typu pozwoli na budowanie Twojej pewności siebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Możesz spróbować jak napisała Pani mgr. Teraz co o tym myślę , myślę że tak naprawdę nie wiesz czy chcesz czy tak wypada a może ktoś ci mówi co chcesz a co wypada. Nieśmiały do obcych , co w tym złego. Każda poznana kolezanka też będzie obca dopuki jej nie poznasz. No i najważniejsza kwestia w jakim celu chcesz mieć dziewczynę czy kobietę ? kierunek rodzina ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...