Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co jest ze mną nie tak? Nikt mi sie nie podoba.


Gość psychobitch

Rekomendowane odpowiedzi

Gość psychobitch

Ogólnie rzadko kiedy mam ochote na seks, nikt mi sie nie podoba, czasami zdarzy mi sie romantyczna milosc, ale nigdy nikt (nawet modele) mi sie nie podoba tak o.
Nie czuje ani nie mysle nic, gdy patrze na facetów.
Seks, choc przyjemny, smieszy mnie i generalnie nie czuje jego potrzeby. Czasami mam ochote, przed okresem, ale jak pomysle ze mialabym to robic to smieje sie jak głupia. Nie jestem wstydliwa, nie wstydze sie ,wiec nie wiem dlaczego tak jest..
Nawet te wszystkie namietne sceny tylko na ekranie-smiesza mnie.Gdy chlopacy probuja podjac ze mna gorace rozmowy - mam beke z tego i ucinam temat.Nie wyobrazam sobie ani romansu, ani zwiazku.Gdy ktos mi okazuje, ze mu zależy, to o ile mnie dowartosciowuje i cos soba reprezentuje-biore go pod uwage,powiem cos milego ale zachwyt mi zaraz mija.Reszte, chocby byli najpiekniejsi itd... traktuje wrogo.
Z jednej strony presja spoleczenstwa powoduje, ze chyba bede musiala ulozyc sobie zycie...a z drugiej, nie czuje wewnetrznej potrzeby choc mam juz 25 lat.

Odnośnik do komentarza

«Nie wszyscy to pojmują, lecz tylko ci, którym to jest dane. 12 Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje!»
Mt. 19
Bywa i tak jak piszesz. Układaj sobie życie bez mężczyzny. W zgodzie ze sobą i pozostań uczciwa wobec facetów- nie wiąż się z żadnym, skoro wiesz że nie nadajesz się do małżeństwa.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...