Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak nawiązywać relacje dziewczynami?


Gość j...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 20 lat i przez pół swojego życia nie moge sb poradzić z myślami o dziewczynach. Wtedy nie miałem dziewczyny ttlko kolegów. Lecz gdy nawet mi z kimś nie wyjdzie jest bardzo ciężko Całymi dniami myślę i myślę Bylem juz przez 3 mies u psychologa ale jakoś dalej... Jest nawet gorzej nic mi się nie chce robić Teraz też mi sie podobała dziewczyna ale chyba ma kogoś i jeszcze mnie zablokowała na fb przez nachalnosc Prosze pomóżcie mi. Dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Zacznij dostrzegać w dziewczynach, w kobietach... LUDZI, a wtedy będziesz mieć jakieś powodzenie w relacjach z nimi. Potrafię zrozumieć dlaczego geje są uważani przez kobiety za dobrych kompanów- bo geje widzą w kobietach właśnie ludzi!! Nie patrzą na nie jak na obiekty seksualne, lecz na to wszystko, co Ty bierzesz pod uwagę w swoich relacjach z facetami. Tak samo z jednymi się lubisz bardziej, z innymi mniej, macie o czym pogadać albo nie, nadajecie na podobnych falach lub nie. I o to chodzi, dlatego przyjaźń=przyjaźń a miłość=przyjaźń+seks. Kobiety przyjaźniące się z gejami nieraz wzdychają "ah gdyby on nie był gejem, jest takim świetnym facetem...". Tymczasem chłopaki hetero patrzą na dziewczyny jak na obiekty seksualne. Jeśli kobieta jest inteligentna... Myślę że ona z kolei patrzy na takiego chłopaka jak na stworzenie niższego gatunku, np. jak na orangutana. Cyrk się zaczyna, kiedy faceci patrzą na kobiety w taki sposób, a one na nich jak na potencjalnych żywicieli. Normalnie kultura pierwotna ;) Lecz ta historia powtarza się każdego dnia w milionach przypadków... I potem tacy płodzą dzieci, bawią się w związki... Pan Bóg pragnie nadać temu jakieś ramy, lecz współczesny człowiek Go odrzuca i Jego zalecenia, dlatego ten świat stacza się do otchłani, a coraz więcej jednostek odrzuciwszy wszelkie możliwe zasady kompletnie nie potrafi się odnaleźć. Może chociaż Ty przemyślisz sobie tą treść i wyciągniesz dla siebie konstruktywne wnioski.
Zresztą to działa w obie strony, mianowicie kobiety szukają "chłopa", nie dostrzegając w mężczyźnie człowieka.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Mówić że kobiety to kurwy, to nadmierne uogólnienie, jedno ze zniekształceń poznawczych, albo błędów poznawczych- patrz Wikipedia. Równie dobrze można powiedzieć, że mężczyźni to kurwiarze. Jesteś mężczyzną? No to jesteś kurwiarzem. Proste?
To co mówisz o innych, wiele mówi o Tobie.
I kobiety i mężczyźni, po prostu ludzie, pragną łatwego i przyjemnego życia, bez ograniczeń, trudu codzienności i wytrwania na obranym kursie. Kierujemy się zasadą przyjemności często z pominięciem zasady realności, która wskazuje właśnie na trud, konieczność dokonywania radykalnych wyborów i ponoszenia pełnych konsekwencji, pracy, stopniowego rozwoju, stopniowego dojrzewania, radykalnego zaangażowania, naturalny upływ czasu w którym zawarte jest nasze życie ze swoimi etapami itd. Straszne rzeczy, nie? ;) Sprawdźcie sobie linki do wytrwajcie!

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...