Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dziewczyna


Gość Tomasz 123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomasz 123

Witam, mam dziwny problem i nie mogę sobie z nim poradzić więc proszę was o poradę... Spotykam się już rok z pewną dziewczyna i naprawdę bardzo się polubilismy ale mam taki problem że ostatnio dowiedziałem się przypadkowo że wcześniej raz się spotkała z moim znajomym i poszła z nim do łóżka na pierwszym spotkaniu.. Teraz męczy mnie przekonanie że jest poprostu jakąś bardzo łatwa kobieta a ja ją naprawdę pokochalem.. Nie daje mi to spokoju czy się z nią rozstać i poszukać sobie inną czy kontynuować spotykanie.. Poproszę o porady

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz, ze to jest prawda ?
Rok ją znasz ,to chyba zdąrzyles ją poznac i masz jakies pojecie jaka ona jest. Ludzie rozne rzeczy gadaja, bo maja taki ,czy inny motyw. Moze ona nie chciala tego chlopaka i on sie na niej chcial zemscic. Pomyslales o tym .? Najlepiej zapytaj ja wprost. Nawet jesli, taka sytuacja miala miejsce ,to nic nie znaczy ,bo mogla miec swoje powody ,o ktorych nie wiesz. Nie wyciagaj wiec pochopnych wnioskow ,tylko kieruj sie wlasna oceną dziewczyny, a nie plotkami. Jeden blad, nie moze przekreslac nikogo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...